Krzesło bankietowe

Tanie krzesło bankietowe ES180 posiada stalową, mocną i stabilną konstrukcję. Przy niskiej wadze, wytrzymałość profilu stalowego jest cechą wyróżniającą to krzesło. Rama jest odporna na zarysowania i odpryski dzięki pokryciu jej metalicznym lakierem proszkowym. Siedzisko krzesła o grubości 5,5 cm zapewnia komfort i wygodę siedzenia podczas długich spotkań. Wytrzymała tapicerka w kolorze czarnym podkreśla elegancki wygląd całego krzesła. Oprócz zastosowania bankietowo-konferencyjnego, krzesło to sprawdza się również jako siedzisko weselne czy hotelowe. Krzesła bankietowe ES180 to gwarancja stabilnej i mocnej konstrukcji, dzięki zastosowanym komponentom wysokiej jakości.

Rama krzesła

Rama wykonana jest z profilu stalowego o grubości ścianki 1,2 mm i przekroju 19 x 19 mm zapewniającego stabilność i wytrzymałość krzesła w warunkach ciężkiego użytkowania.

Krzesło malowane jest w technologii trójwarstwowej, zabezpieczającej ramę przed obiciami i odpryskiwaniem lakieru.


Siedzisko krzesła

Siedzisko wykonane jest z odpornej na odkształcenia, formowanej pod ciśnieniem pianki poliuretanowej osadzonej na wytrzymałej sklejce drewnianej. Główną zaletą pianki jest to, że nawet po wielu latach siedzisko się nie odkształci, osiadając na brzegach. Zawsze będzie sprężyste i o odpowiedniej wysokości. Odpowiednia sklejka, zapobiega pękaniu siedziska w przypadku gwałtownego nacisku.
Oparcie krzesła

Oparcie jest bardzo wygodne, miękkie. Użyte do jego wypełnienia elementy gąbczaste pozwalają w komfortowych warunkach spędzić na krześle wiele godzin.


Tapicerka krzesła

to specjalna tkanina odporna na ścieranie. Gęsty splot, oraz odpowiednia gramatura pozwala utrzymać krzesło w świeżości przez długie lata. Tapicerka jest łatwo zmywalna, do usunięcia zabrudzeń wystarcza przeważnie szmatka z ciepłą wodą, a w przypadku ciężkich plam popularne środki do ich usuwana.

Cena za pierwszy dzień
8 zł netto
Cena za drugi dzień
2 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie