Lampy

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Moving spot 280 LED

LIGHT4me Moving Spot 280 LED jest kompaktową głowicą. Waży 15,9 kg, a jej wysokość to 55 centymetrów. Korpus wykonany jest z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Całość uzupełnia metalowa podstawa i elementy wzmacniające ruchomą konstrukcję.
Głowicę może być zamocowana w dowolnej orientacji. Steruje się nią za pomocą standardowego protokołu DMX 512. Można również skorzystać z prostych funkcji sterowania, takich jak programowanie manualne, gotowe programy wyzwalane automatycznie lub sterowanie na dźwięk muzyki.
DMX obsługiwany jest za pomocą 3-pinowych gniazd, a głowica może również funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji Master/Slave. Zasilanie za pomocą gniazda powercon.

Głowica WASH 19X15W

LIGHT4ME PIXEL ZOOM WASH 1915 jest kompaktową głowicą, ważącą 9 kg i wysoką na 43 centymetry. Cały korpus został wykonany z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa, z metalową podstawą i elementami wzmacniającymi ruchomą konstrukcję. Wyposażony został w 19 diod RGBW o mocy 15 W, z których każda może być sterowana indywidualnie, oraz nowoczesny układ optyczny i mechaniczny.

Smart Beam LED 60W

LIGHT4me Smart beam LED to najlepszy kompromis pomiędzy możliwościami, rozmiarami i ceną.
Głowica LIGHT4me Smart beam LED 60 oraz Smart spot 10, 30, 60 i Smart quad beamem 4 x 15W to seria naszych najmniejszych i najlżejszych urządzeń. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzą się w małych lokalach, salach i klubach, ale także na estradzie, zamocowane w większej ilości na wymyślnych konstrukcjach.

Naświetlacz Architektoniczny IP65

Wodoodporny reflector o popularnej i cenionej charakterystyce, oparty na źródle światła LED. Urządzenie wyposażone jest w 44 diody o mocy 10 W każda. Dzięki takiej dużej mocy urządzenie to sprawdzi się nie tylko na scenach, ale także jako oświetlenie budynków oraz dużych przestrzeni.

Iron Par plaski LED RGBWA-UV 7X12W


LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV to płaski PAR z 7 mocnymi 12-watowymi diodami RGBWA+UV. Dzięki płynnej regulacji sześciu kolorów możemy uzyskać niesamowitą paletę barw. Par ten idealnie sprawdzi się każdej sytuacji, podczas koncertu, eventu czy do podświetleń architektury wewnątrz - IP 20 ( sale bankietowe, weselne, bary, puby ). Spektrum kolorów możliwych do uzyskania z sześciu kolorów R-G-B-W-A +UV jest zdecydowanie większy niż w przypadku tradycyjnych RGB i RGBW. Par posiada kąt wiązki wynoszący 25° i duże natężenie światła które dzięki opcji dimmera 0-100 % możemy płynnie regulować. 

Projektor GOBO

Ikon IR jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Użytkownicy projektora mogą ustawić jasność światła oraz obrót na tylnym panelu urządzenia lub za pomocą bezprzewodowego pilota UC IR, który jest w zestawie lub/oraz za pomocą aplikacji Airstream IR.

Reflektor teatralny 300/500 FRESNEL

wysokiej jakości reflektor teatralny
regulacja kąta strumienia światła od 5° do 20°
w komplecie ramki do filtrów barwnych i siatka ochronna

Jest to usługa : Wypożyczenie Reflektor teatralny 300/500 fresnel. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Stroboskop dyskotekowy

• Moc: 1500W
• Regulacja częstotliwości mrugania
• Solidna, metalowa obudowa
• Uchwyt montażowy
• Temperatura pracy: do 130°C
• Kolor: czarny

Jest to usługa : Wypożyczenie  Stroboskop dyskotekowy. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Metahalogen

Metahalogen idealny do oświetlenia twojego stoiska/wystawy

Moc: 150W

trzonek: Rx7s-24

tempertaura barwowa: 4000K

napięcie zasilania: 230V

Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX

Jeden z najbardziej popularnych efektów ADJ Moonflower, Revo 4 IR zawiera teraz opcje kontroli bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota UC-IR oraz aplikacji Airsteam IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe). Revo 4 IR tworzy siatkę matrycy 256 diod LED, która tworzy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim oraz białym, które sprawdzają się na każdej imprezie z lub bez użycia mgły.

Jest to usługa : Wypożyczenie Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Brighter Pro Bar 18IP

Urządzenia serii PRO BAR sprawdzą się w każdym zastosowaniu wyposażone zostały w diody LED o mocy 18W RGBWA+UV. Głównymi atutem tego urządzenia jest możliwość kontroli każdej z diod niezależnie, co otwiera ogromne możliwości efektowe. Urządzenie produkowane jest w dwóch wariantach ilości diod LED: 14 lub 18 diod.

Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP65, urządzenie bez przeszkód może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. Może być dostarczane z filtrem rozpraszającym i zestawem do montażu. Umożliwia to uzyskanie szerszego kąta świecenia – 35°, 55°, 65°, 80°

Brighter 360 LED WASH

Precyzyjna głowica typu LED WASH o szybkim ruchu. Wyposażona została w 36 diód RGBW o mocy 12W każda oraz szeroki zakres zoom: 10-55 stopni. Dzięki tym parametrom oraz kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest to urządzenie świetnie nadające się do oświetlenia każdej przestrzeni.

Lampa LED - Yongnuo YN900 II

Yongnuo YN900 II to duża lampa LED, która idealnie sprawdzi się na planie zdjęciowym zarówno jako światło główne, wypełniające, jak i oświetlenie tła.

Reflektor PAR 56

Reflektor Eurolite PAR-56 jest reflektorem scenicznym, teatralnym o mocy 500W wyposażony w złącze przeznaczone dla żarówek PAR-56 (230V/500W).

Wymiary 360x230x235mm

Waga 1.4kg

BRIGHTER PATT RGB

Lampa efektowa w stylu retro. Oparta na klasycznej żarówce Osram HPL750, sterowanej wbudowanym dimmerem. Oprócz tego oferuje podświetlenie typu Aura, oparte na 96-ciu diodach 0,5W, które podzielone zostały na 32 sekcje. To wszystko składa się na bardzo uniwersalną oprawę, która sprawdzi się zarówno w przestrzeni rozrywkowej, jak i w studiach telewizyjnych i fotograficznych, hotelach i wszystkich miejscach, gdzie pożądane jest stworzenie odpowiedniego vintage klimatu.