Projektor krótkodystansowy szerokątny

Nowy projektor krótkiego rzutu GT1080Darbee łączy w sobie cechy popularnego modelu GT1080, a dodatkowo jest wyposażony w technologię udoskonalenia obrazu DARBEE Visual Presence™ dzięki której obrazy nabierają głębi i większego realizmu.
Projektor posiada wzmocniony tryb gry z czasem reakcji 16ms co klasyfikuje go jako idealne urządzenie dla entuzjastów gier.


Wyświetlaj obraz 100” Full HD 1080p już z odległości nieco ponad 1m
Projekcja przy zapalonym świetle – 3000 ANSI Lumens
Łatwe podłączanie - 2x HDMI i wsparcie MHL oraz wbudowany głośnik 16W 16W speaker
Nagradzana technologia Darbee Visual Presence™ oraz 16ms czas reakcjiObiektyw krótkoogniskowy umożliwia ustawienie projektora GT1080Darbee na stoliku kawowym i wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p na płaskiej powierzchni czy ekranie w imponującym rozmiarze 100" już z odległości 1 metra. Łatwy do przenoszenia i przestawiania w domu ten kompaktowy projektor z wbudowanymi głośnikami ma w zestawie torbę, dlatego może być z łatwością zabierany na wyjścia do znajomych by wyświetlnić wspólne seanse filmowe czy rozgrywki sportowe lub gry.
Technologia amazing colours Optomy, wiele opcji i trybów ustawień pozwala użytkownikowi cieszyć się długotrwałym, niezawodnym i pełnym żywych kolorów obrazem idealnym do wyświetlania rozgrywek sportowych na żywo, filmów czy gier o każdej porze dnia.

Dwa wejścia HDMI zapewniają łatwe podłączenie urządzenia. Projektor łatwo może być podłączony do konsoli dla graczy, odwarzaczy Blu-ray czy też innych urządzeń z HDMI jak Google Chromecast, Amazon Fire Stick czy Apple TV™

Jest to usługa : Wypożyczenie Projektor krótkodystansowy szerokokątny. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Cena za pierwszy dzień
180 zł netto
Cena za drugi dzień
90 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie