Instrumenty

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Ukulele Aria ACU-1

Ukulele Aria to ciekawy wybór do nauki gry na tego typu instrumencie. Niewysoka cena i solidne wykonanie sprawiają, że jest to instrument godny polecenia. Mahoń, z którego wykonano instrument prezentuje sie elegancko i zapewnia wysoką wytrzymałość.

Fortepian Yamaha C7

Fortepian Yamaha C7

Usługa wypożyczenia instrumentu obejmuje:
• dostarczenie fortepianu we wskazane miejsce (transport).
• stała obsługa techniczna w trakcie trwania eventu (stroiciel).

Jest to usługa : Wypożyczenie Fortepian Yamaha C7. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Fortepian Yamaha G5 Grand Piano

Fortepian Yamaha G5  

Usługa wypożyczenia instrumentu obejmuje:
• dostarczenie fortepianu we wskazane miejsce (transport).

Jest to usługa : Wypożyczenie Fortepian Yamaha G5. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Fortepian Yamaha CFX

Fortepian Yamaha CFX

Usługa wypożyczenia instrumentu obejmuje:
• dostarczenie fortepianu we wskazane miejsce (transport).
• stała obsługa techniczna w trakcie trwania eventu (stroiciel).

Jest to usługa : Wypożyczenie Fortepian Yamaha CFX. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Fortepian koncertowy D-274 - Steinway & Sons

Fortepian Steinway & Sons

Usługa wypożyczenia instrumentu obejmuje:
• dostarczenie fortepianu we wskazane miejsce (transport).
• stała obsługa techniczna w trakcie trwania eventu (stroiciel).

Jest to usługa : Wypożyczenie Fortepian koncertowy D-274. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikrofon instrumentalny Shure SM57

Rytm werbla. Akord arpeggio. Ujmujące solo na saksofonie. Nuty wydobywające się z Twojego instrumentu – zarówno na scenie, jak i w studiu – przemawiają do publiczności na poziomie emocjonalnym. A wspaniały dźwięk wymaga mikrofonu, który odzwierciedla jego moc i głębię. Dlatego powstał mikrofon SM57, który przekazuje niesamowite brzmienie Twojego instrumentu akustycznego wszystkim fanom na widowni.

GITARA BASOWA STERLING SUB RAY 5

Sterling SUB Ray 5 to wyśmienity, pięciostrunowy bas wzorowany na legendarnym Stingray’u firmy Music Man. Jak wszystkie instrumenty Music Mana basówka ta ma bardzo szerokie spektrum brzmienia – nie jest zdefiniowana stylistycznie. Sprawny muzyk zagra na niej tak samo jazz, jak i death metal. Ta uniwersalność to wizytówka instrumentów MM, przekłada się również na tańsze instrumenty, które – chociaż robione na Wschodzie – trzymają poziom dzięki bardzo wyśrubowanej kontroli jakości ze strony producenta.

Gitara elektryczna Harley Benton HWY-25BKS

HARLEY BENTON HWY-25BKS Progressive Series

korpus z lipy

klonowy gryf

gryf przykręcany - Bolt-on

profil szyjki Modern D

podstrunnica: Roseacer (pieczony klon)

24 progi

odwrócona główka

skala: 648 mm

szerokość siodełka: 42 mm

dwukierunkowy pręt napinający

"Predator" - znacznik na 12 progu

przetworniki: 2x High Output humbucker

osprzęt w kolorze czarnym

klucze marki Diecast

mostek: Standard tremolo

Strings: .009 - .042

kolor: czarny mat

Pianino cyfrowe


Yamaha P45 - nowoczesne, cyfrowe pianino oferujące nowoczesny design, wysokiej jakości brzmienie i naturalną dynamikę. Model P45 wyposażono w nowo opracowane próbki brzmień oraz w wysokiej jakości stereofoniczny system nagłośnieniowy .
W chwili obecnej to najbardziej przystępny cenowo model z całej nowej serii P. Myślą przewodnią konstruktorów była mobilność i kompaktowe wymiary instrumentu, co czyni go idealnym zarówno do pracy (przenoszenie instrumentu) jak i do codziennego ćwiczenia w domu. Zaopatrzony został w pełną, standardową klawiaturę Graded Hammer Standard z matowymi czarnymi klawiszami. Dodatkowo komfort gry podnosi symulacja ciężkości klawiszy, jak w tradycyjnym fortepianie (prawa strona "lżejsza", lewa "cięższa").

SYNTEZATOR MOXF8

OXF posiada bogatą kolekcję brzmień instrumentalnych, w tym fortepiany, pianina elektryczne, instrumenty smyczkowe, instrumenty dęte, brzmienia orkiestrowe, gitary, basy, brzmienia perkusyjne oraz szeroki zakres vintage`owych i nowoczesnych brzmień syntezatorów. Na szczególną uwagę zasługują dwa, cyfrowo odtworzone brzmienia fortepianów Yamaha (CFIIIS oraz S6) - uzyskanie tak naturalnie brzmiącego, akustycznego brzmienia było możliwe tylko dla producenta prawdziwych, akustycznych fortepianów. 

ZESTAW BEZPRZEWODOWY DO GITARY MARKI SHURE

Innowacyjna konstrukcja wbudowanej anteny Mikroprocesorowo sterowany układ dwuantenowy (predictive diversity)10 przestrajanych czestotliwosci do wyboru
4 równoczesnie pracujace systemy w jednym pasmieSprawdzone standardy jakosci i niezawodnosci Shure

* PG4 Odbiornik Diversity
- Wskaznik LED obecnosci RF
- Trójkolorowy audio LED
- Wyświetlacz LED kanału
- Wyjścia 6,3 mm Jack i XLR
* PG1 Nadajnik Paskowy
- Przycisk zasilania/tłumienia
- Do 8 godz żywotności baterii 9V
- Wyswietlacz LED kanału
- Przełącznik wzmocnienia: 0 db, ?10 db
- Zasięg 75 m

Behringer RD-8 Rhythm Designer

ROLAND RD-8 Rhythm Designer to powrót legendarnej maszyny perkusyjnej TR-808 rozszerzony o nowe funkcje.

Teraz uderzające, purystyczne brzmienie jest znów dostępne i nie straciło nic ze swojej autentyczności. Behringer zwrócił szczególną uwagę na to, aby wszystkie dźwięki były dokładnie odtwarzane. Uważamy, że to się udało! Łącznie na 11 dostępnych ścieżkach rozmieszczonych jest 16 instrumentów, które można regulować głośnością i częściowo innymi parametrami. Sekwencer ma 256 wzorów dla własnych uderzeń, które mogą mieć długość do 64 kroków. Nawet nierównomierne kroki można zaprogramować indywidualnie dla każdego toru. Jest też Microtiming, Swing/Shuffle i Flam!

ROLAND GAIA 2

ROLAND GAIA 2 to cyfrowy syntezator z zaawansowanymi możliwościami dźwiękowymi i mnóstwem opcji syntezy. GAIA2 podąża za najlepiej sprzedającym się syntezatorem polisynthowym GAIA i kontynuuje praktyczną koncepcję z silnikiem ZEN Core Engine z syntezą wavetable i wirtualną syntezą analogową.

Jest w pełni wyposażona w dodatki, których można się spodziewać po syntezatorze. Obejmuje sekwencer i arpeggiator, a także tryb Chord do natychmiastowych uderzeń rave i dub techno. Dostępny jest też tryb unisono.

Roland JUNO STAGE

Klawiatura 76 klawiszy z dynamiką

Maksymalna polifonia 128 głosów

Ilość Partii 16

Pamięć Próbek 128MB (ekwiwalent 16-bit linear)

Preet Memory: 1027 + 256 (GM2) Patch, 32 + 9 (GM2) Rhythm Set, 64 Performance

User Memory: 256 Patch, 32 Rhythm Set, 64 Performance

Efekty:

MFX: 3 systemy po 79 typów

Chorus: 3 typy

Reverb: 5 typów

Mic Input Reverb: 8 typów

Korg microKORG

MicroKorg to połączenie syntezatora z modelowaniem analogowym i 8-pasmowego wokodera. Instrument posiada klawiaturę o 37 małych klawiszach, która jest czuła na siłę nacisku oraz blok syntezy oparty na modelu MS-2000.

Instrument posiada 2 oscylatory generujące blisko osiemdziesiąt rodzajów przebiegów - od najprostszych, jak trójkąt czy prostokąt, aż po bardziej skomplikowane. Instrument posiada również 64 fale DWGS, które pochodzą z klasycznego syntezatora DW8000, co pozwala na uzyskanie dźwięków imitujących instrumenty – przykładowo: piano, dzwonki, gitara. Filtry, uwzględniające reznonas mogą pracować w czterech trybach, zaś modulacji dźwięku mamy 2 generatory obwiedni ADSR, 2 synchronizowane z MIDI generatory przebiegów wolnozmiennych.

Roland RS-5

Zawodowy instrument z duszą. Posiada wiele pięknych, zawodowych barw, niesamowite efekty, rewelacyjną klawiaturę oraz duże możliwości.

64-głosowe syntezatory Roland RS-Series na nowo definiują wartość w wydajnościowych syntezatorach. 61-klawiszowy RS-5 ma nie tylko wykończenie ze szczotkowanego aluminium i jedne z najlepszych dźwięków na świecie – w tym przebiegi falowe pochodzące z serii XV.