Lampy

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Moving spot 280 LED

LIGHT4me Moving Spot 280 LED jest kompaktową głowicą. Waży 15,9 kg, a jej wysokość to 55 centymetrów. Korpus wykonany jest z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Całość uzupełnia metalowa podstawa i elementy wzmacniające ruchomą konstrukcję.
Głowicę może być zamocowana w dowolnej orientacji. Steruje się nią za pomocą standardowego protokołu DMX 512. Można również skorzystać z prostych funkcji sterowania, takich jak programowanie manualne, gotowe programy wyzwalane automatycznie lub sterowanie na dźwięk muzyki.
DMX obsługiwany jest za pomocą 3-pinowych gniazd, a głowica może również funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji Master/Slave. Zasilanie za pomocą gniazda powercon.

Głowica WASH 19X15W

LIGHT4ME PIXEL ZOOM WASH 1915 jest kompaktową głowicą, ważącą 9 kg i wysoką na 43 centymetry. Cały korpus został wykonany z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa, z metalową podstawą i elementami wzmacniającymi ruchomą konstrukcję. Wyposażony został w 19 diod RGBW o mocy 15 W, z których każda może być sterowana indywidualnie, oraz nowoczesny układ optyczny i mechaniczny.

Smart Beam LED 60W

LIGHT4me Smart beam LED to najlepszy kompromis pomiędzy możliwościami, rozmiarami i ceną.
Głowica LIGHT4me Smart beam LED 60 oraz Smart spot 10, 30, 60 i Smart quad beamem 4 x 15W to seria naszych najmniejszych i najlżejszych urządzeń. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzą się w małych lokalach, salach i klubach, ale także na estradzie, zamocowane w większej ilości na wymyślnych konstrukcjach.

Naświetlacz Architektoniczny IP65

Wodoodporny reflector o popularnej i cenionej charakterystyce, oparty na źródle światła LED. Urządzenie wyposażone jest w 44 diody o mocy 10 W każda. Dzięki takiej dużej mocy urządzenie to sprawdzi się nie tylko na scenach, ale także jako oświetlenie budynków oraz dużych przestrzeni.

Iron Par plaski LED RGBWA-UV 7X12W


LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV to płaski PAR z 7 mocnymi 12-watowymi diodami RGBWA+UV. Dzięki płynnej regulacji sześciu kolorów możemy uzyskać niesamowitą paletę barw. Par ten idealnie sprawdzi się każdej sytuacji, podczas koncertu, eventu czy do podświetleń architektury wewnątrz - IP 20 ( sale bankietowe, weselne, bary, puby ). Spektrum kolorów możliwych do uzyskania z sześciu kolorów R-G-B-W-A +UV jest zdecydowanie większy niż w przypadku tradycyjnych RGB i RGBW. Par posiada kąt wiązki wynoszący 25° i duże natężenie światła które dzięki opcji dimmera 0-100 % możemy płynnie regulować. 

Projektor GOBO

Ikon IR jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Użytkownicy projektora mogą ustawić jasność światła oraz obrót na tylnym panelu urządzenia lub za pomocą bezprzewodowego pilota UC IR, który jest w zestawie lub/oraz za pomocą aplikacji Airstream IR.

Reflektor teatralny 300/500 FRESNEL

wysokiej jakości reflektor teatralny
regulacja kąta strumienia światła od 5° do 20°
w komplecie ramki do filtrów barwnych i siatka ochronna

Jest to usługa : Wypożyczenie Reflektor teatralny 300/500 fresnel. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Stroboskop dyskotekowy

• Moc: 1500W
• Regulacja częstotliwości mrugania
• Solidna, metalowa obudowa
• Uchwyt montażowy
• Temperatura pracy: do 130°C
• Kolor: czarny

Jest to usługa : Wypożyczenie  Stroboskop dyskotekowy. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Metahalogen

Metahalogen idealny do oświetlenia twojego stoiska/wystawy

Moc: 150W

trzonek: Rx7s-24

tempertaura barwowa: 4000K

napięcie zasilania: 230V

Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX

Jeden z najbardziej popularnych efektów ADJ Moonflower, Revo 4 IR zawiera teraz opcje kontroli bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota UC-IR oraz aplikacji Airsteam IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe). Revo 4 IR tworzy siatkę matrycy 256 diod LED, która tworzy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim oraz białym, które sprawdzają się na każdej imprezie z lub bez użycia mgły.

Jest to usługa : Wypożyczenie Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Brighter Pro Bar 18IP

Urządzenia serii PRO BAR sprawdzą się w każdym zastosowaniu wyposażone zostały w diody LED o mocy 18W RGBWA+UV. Głównymi atutem tego urządzenia jest możliwość kontroli każdej z diod niezależnie, co otwiera ogromne możliwości efektowe. Urządzenie produkowane jest w dwóch wariantach ilości diod LED: 14 lub 18 diod.

Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP65, urządzenie bez przeszkód może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. Może być dostarczane z filtrem rozpraszającym i zestawem do montażu. Umożliwia to uzyskanie szerszego kąta świecenia – 35°, 55°, 65°, 80°

Brighter 360 LED WASH

Precyzyjna głowica typu LED WASH o szybkim ruchu. Wyposażona została w 36 diód RGBW o mocy 12W każda oraz szeroki zakres zoom: 10-55 stopni. Dzięki tym parametrom oraz kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest to urządzenie świetnie nadające się do oświetlenia każdej przestrzeni.

Lampa LED - Yongnuo YN900 II

Yongnuo YN900 II to duża lampa LED, która idealnie sprawdzi się na planie zdjęciowym zarówno jako światło główne, wypełniające, jak i oświetlenie tła.

Reflektor PAR 56

Reflektor Eurolite PAR-56 jest reflektorem scenicznym, teatralnym o mocy 500W wyposażony w złącze przeznaczone dla żarówek PAR-56 (230V/500W).

Wymiary 360x230x235mm

Waga 1.4kg

BRIGHTER PATT RGB

Lampa efektowa w stylu retro. Oparta na klasycznej żarówce Osram HPL750, sterowanej wbudowanym dimmerem. Oprócz tego oferuje podświetlenie typu Aura, oparte na 96-ciu diodach 0,5W, które podzielone zostały na 32 sekcje. To wszystko składa się na bardzo uniwersalną oprawę, która sprawdzi się zarówno w przestrzeni rozrywkowej, jak i w studiach telewizyjnych i fotograficznych, hotelach i wszystkich miejscach, gdzie pożądane jest stworzenie odpowiedniego vintage klimatu.

BRIGHTER LED PROFILE 200 ZOOM

Brighter LED PROFILE 200 ZOOM to wysokiej klasy oświetlacz pro lowy wyposażony w źródło światła LED o mocy 200 W w technologii COB, występujący w dwóch wariantach zakresu regulacji kąta świecenia: 15°-28° i 20°-45°. Osiąga wysokie parametry natężenia światła na poziomie 20000-24000lm.

BRIGHTER SMART 1000

Brighter Smart 1000 to super szybka, profesjonalna ruchoma głowica o nieprzeciętnej jasności wiązki.

Smart 1000 wyposażony został w potężną lampę 10R o mocy 280 Watów oraz optykę pozwalającą na pracę zarówno jako urządzenie typu beam, spot oraz wash. Zakres Zoom wynosi 3,8-45 stopni, a stosując obecny na pokładzie filtr frost, lub jeden z dwóch obrotowych pryzmatów, można kąt świecenia jeszcze wydatnie zwiększyć.

ROBE ColorSpot 700E AT

ColorSpot 700E AT jest wyznacznikiem najbardziej zaawansowanych technologii oświetleniowych. Bazuje na najnowszej lamie wyładowczej firmy PHILIPS - MSR GOLD 700 FastFit, która wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla profesjonalnych aplikacji scenicznych. Urządzenie oferuje pełny system miksowania kolorów CMY + CTO + tarczę z 7 wymiennymi kolorami w systemie "SLOT&LOCK"; tarcza 9 gobo stałych wymiennych "SLOT&LOCK" oraz tarcza 7 rotacyjnych gobosów wymiennych w systemie "SLOT&LOCK", wraz z wymienną Tarczą ANIMACYJNĄ, stanowią jeden z najbardziej zaawansowanych systemów graficznych dostępnych w tej klasie urządzeń. Należy zwrócić także uwagę na Rotacyjną PRYZMĘ, płynny FROST, IRIS, Dimmer, Strobo mechaniczne i elektroniczne oraz niesamowity PŁYNNY ZOOM od 15 do 51 stopni! 

SHOWTEC SUNSTRIP ACTIVE MKII Listwa oświetleniowa

Sunstrip Active MKII to następca popularnego Sunstrip Active. Wersja MKII oferuje parę dodatkowych funkcji takich jak: funkcja invert, możliwość zmiany wyświetlanego logo na wyświetlaczu na dowolną nazwę firmy, zabezpieczenie przycisku zmiany trybu pracy oraz szybkie adresowanie. Sunstrip Active DMX posiada cztery tryby pracy DMX: 1 kanał, 2 kanały, 5 kanałów lub 10 kanałów. Urządzenie może również pracować bez sterownika dzięki 16 wbudowanym programom oraz manualnemu dimmerowi. Dzięki gniazdom Neutrik Powercon wejście/wyjście, Sunstrip Active MKII spełnia wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników.

Blinder Showtec 4xPAR-36

Stage Blinder 4 DMX jest aktywną wersją popularnego już Stage Blindera 4. Posiada wbudowany 2-kanałowy dimmer, dzięki czemu można kontrolować i przyciemniać Stage Blindera za pomocą DMX.

Dane techniczne

Napięcie: 240 V / 50 Hz

Moc: 2600W

Lampa: 4 x Par 36 120V / 650W (DWE)

Sterowanie: DMX

Wymiary: 490 x 425 x 110 mm (DxSxW)

Waga: 7 kg

Stroboskop Martin Atomic 3000 DMX

Martin Atomic 3000 DMX - stroboskop (cena z lampą XOP-15)

Atomic 3000 DMX jest potężnym i solidnym stroboskopem o mocy 3000 W. Stał się on klasyką stroboskopów w branży na całym świecie. Atomic jest regulowany w zakresie 0-100%. Można sterować czasem trwania błysku. Pełnię możliwości i różnorodności efektów uzupełnia regulowana częstość błysku (w zakresie 20ms do 2s) oraz regulacja intensywności błysku.

Atomic 3000 DMX ma nie tylko dużą moc, ale także zaawansowaną konstrukcję. Jest sterowany przez DMX, oraz posiada zintegrowany system chłodzenia eliminujący potrzebę przestoju na chłodzenie. Uzyskiwany efekt można uzupełnić o dodatkową gamę kolorów używając zmieniacza Atomic Colors.

Lampa PAR CAMEO FLAT PRO 18

Dzięki wyjątkowo kompaktowej obudowie lampa PAR znakomicie nadaje się do zastosowań w ograniczonych przestrzeniach. Wyposażone w osiemnaście 10-watowych, wysokiej jakości diod RGBWA LED lampy PAR umożliwiają rozmaite połączenia kolorystyczne, od mięk kich odcieni pastelowych po nasycone, ciepłe barwy, oddawane z natężeniem 28 000 luksów i kątem wiązki światła 30?. Częstotliwość odświeżania na poziomie 3000 Hz ogranicza jakiekolwiek migotanie. Chłodzenie konwekcyjne zapewnia całkowicie bezgłośną pracę.

Lampa PAR IP65 CAMEO FLAT PRO 18

Cameo CLPFLATPRO18IP65 to reflektor przeznaczony do użytku zewnętrznego z ochroną IP65 zgodnie z normą EN 60529. Potężna moc 23.000 luksów i cichym, pasywny system chłodzenia, oraz super szczupła sylwetka to cechy które wyróżniają go wśród konkurencji. Jest idealnym rozwiązaniem gdzie przestrzeń jest ograniczona. Na pokładzie 18 super jasnych diod LED o wysokiej wydajności 10 wat RGBWA, kąt 30 ° i 3000 Hz częstotliwość odświeżania, aby wyeliminować migotanie w kamerach.

Reflektor profilowy ADB Europe DS 205

Zastosowanie wszystkich soczewek ze specjalnego szkła z powłoką antyrefleksyjną oprócz wysokiej jakości, zapewnia spektakularny strumień świetlny, równomierną plamę światła oraz wyjątkową ostrość krawędzi wiązki.

Profesjonalna wytrzymała i modułowa konstrukcja z wtryskanego i wciskanego aluminium. Antykorozyjna obróbka wszystkich elementów metalowych i wysokiej jakości wykończenie gwarantują niezawodne działanie przez wiele lat.

Reflektor wyposażony w dodatkowy wentylator zapewniający optymalne chłodzenie lampy. Oprócz spełnienia aktualnych międzynarodowych norm bezpieczeństwa, reflektory zapewniają kilka dodatkowych funkcji, które czynią je bardzo bezpiecznymi w obsłudze.

Europe DS 205 został wyposażony w lampę 2000W, która zapewnia 2050 lux z odległości aż 18 metrów.

Girlanda ogrodowa 20m

Dekoracyjna girlanda jest przystosowana do stosowania w pomieszczeniach oraz na zewnątrz - w ogrodach, na tarasie czy balkonie. Żarówki w ciepłej barwie posiadają klosze wykonane z plastiku. Na długości 20m zostały rozmieszczone 20 gniazd na żarówki E27. Pierwsze gniazdo znajduje się 50cm od wtyczki, następne są do 100cm. Nad każdym gniazdem znajduje się dziurka umożliwiająca podwieszenie girlandy. 

BRIGHTER PRO PAR 12BTIP Bateryjna lampa LED

Urządzenie typu PAR wyposażone w 12 multikolorowych diod RGBWA +UV, o mocy 12W każda, charakteryzujących się wysoką żywotnością. LED PAR 12BTIP posiada klasę wodoodporności IP65, co pozwala na bezpieczną pracę w każdych warunkach. Dodatkowo urządzenie wyposażono w akumulator który pozwala na pracę bez zewnętrznego źródła zasilania ponad 20 godzin, a także moduł W-DMX który pozwala na bezprzewodową komunikacje z urządzeniem. Urządzenie jest chłodzone pasywnie i zapewnia absolutnie bezgłośną pracę.

Kurtyna LED 6x4m

Zużycie energii: 60W

Ilość diod LED: 128 sztuk.

Efekty: mieszanie kolorów RGB, stroboskop, dimmer,

Oczka montowane po zewnątrz

Program automatyczny, program niestandardowy, sterowanie DMX

Wymiary kurtyny: 6 x 0,05 x 4 m (DxSxW)

Waga kurtyny: 18 kg

BRIGHTER EYE 900 PRO

Brighter Eye 900 Pro to topowa głowica LED o ogromnych możliwościach. Wyposażona została w 19 diod RGBW o mocy 15 Watów każda, oraz szeroki zakres regulacji kąta świecenia.

Głowica ta może pracować w kilku trybach kontroli DMX od 21 do 97 kanałów. Posiada możliwość niezależnej kontroli każdej z diod. Została wyposażona w mechanizm zoom oraz obrotową tarczę soczewek, dzięki czemu, urządzenie może tworzyć ciekawe i niepowtarzalne efekty wizualne. Urządzenie posiada wbudowane efekty – kształty, możliwość ustawienia szybkości animacji wybranego efektu, płynności przejść oraz koloru tła.