Klimatyzatory i nagrzewnice

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Klimatyzator przenośny 2,05KW

NOWOCZESNY I WIELOFUNKCYJNY KLIMATYZATOR ŁĄCZĄCY W SOBIE 3 FUNKCJE
Wydajne chłodzenie
Wentylację i cyrkulację powietrza
Efektywne osuszanie

Klimatyzator przenośny 2.64KW

NOWOCZESNY I WIELOFUNKCYJNY KLIMATYZATOR ŁĄCZĄCY W SOBIE 3 FUNKCJE
Wydajne chłodzenie
Wentylację i cyrkulację powietrza
Efektywne osuszanie
Klimatyzator przenośny to połączenie trzech funkcji- chłodzenia, osuszania i wentylacji.

Kurtyna powietrzna elektryczna

Charakterystyka kurtyn powietrznych AC:
zaokrąglona obudowa wykonana z malowanej proszkowo stali z nakładkami z żaroodpornego tworzywa ABS,
wybór ustawienia mocy w trybie ogrzewania 50% (3kW) lub 100% (6kW), a także możliwość pracy bez grzałki - cyrkulacja powietrza w sezonie letnim,
regulowany uchwyt montażowy pozwala na zamontowanie urządzenia do sufitu lub do ściany oraz umożliwia optymalne ustawienie kierunku nadmuchiwanego powietrza,
wszystkie modele przeznaczone są do montażu na wysokości do 2,3 m nad podłogą.
napięcie zasilania:~230V

Klimatyzator Eberg QUBO Q40HD

Klimatyzator EBERG QUBO Q40HD to najwyższej jakości urządzenie stworzone po to, by zapewnić w każdym miejscu komfortowe warunki podczas upalnych letnich dni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego i oszczędnego chłodzenia, jednocześnie troszcząc się o zdrowie wszystkich użytkowników.

Klimatyzator Eberg Vigo V52HD

Klimatyzator przenośny EBERG VIGO V52HD to połączenie 4 funkcji - chłodzenia, ogrzewania osuszania i wentylacji.

Projektując urządzenie postawiono przede wszystkim na jak najwyższą moc chłodniczą zamkniętą w najmniejszych możliwych wymiarach. Efektem jest urządzenie o przystępnych gabarytach i mocy chłodniczej aż 5,28kW, co czyni je jednym z najmocniejszych dostępnych obecnie na rynku!

Parasol grzewczy

Gazowy parasol grzewczy o mocy płynnie regulowanej w zakresie 5 - 11 kW (palnik Smart Tech - redukcja emisji CO2). Parasol został wyposażony w mechaniczny zapalnik piezoelektryczny w przycisku. Posiada zabezpieczenie w przypadku przewrócenia - automatyczny wyłącznik oraz automatyczne zabezpieczenie antywypływowe gazu po przypadkowym zgaśnięciu płomienia. Technologia Smart Tech pozwala na uzyskiwanie wysokich efektów grzewczych przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia gazu i emisji CO2. Parasol został wykonany z polerowanej stali szlachetnej, reflektor aluminiowy. W podstawie zostały zamontowane rolki jezdne dla bezpiecznego przemieszczania. W zestawie jest dołączony wąż i reduktor ciśnieniowy.

Możliwość dokupienia butli 11kg z gazem.

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA 3,3 KW 230V

Nagrzewnice elektryczne są wysokowydajnymi urządzeniami
znajdującymi szerokie zastosowanie. Zapewniają czyste,
szybkie i bezpieczne ogrzewanie. Nagrzewnice elektryczne
doskonale nadają się do ogrzewania awaryjnego, są łatwe
w obsłudze i w pełni przenośne. Nagrzewnice elektryczne wykonane są z najwyższej klasy komponentów
z odpowiednimi certyfikatami, zapewniając tym samym
wysoką wydajność i niezawodność.


moc grzewcza: 1,65 / 3,3 kW 5630 / 11260 Btu/h 1430 / 2860 kcal/h
regulacja mocy: stopniowa
przepływ powietrza: 510 m³/h
termostat pomieszczeniowy: wbudowany
poziom hałasu: 56 dB(A)
zakres temperatur: od +5 do +35 °C

Piecyk elektryczny, ogrzewacz powietrza, termowentylator.

Promiennik ciepła podczerwieni

Promiennik ciepła podczerwieni DA-IR1500 o mocy 1500W jest urządzeniem przeznaczonym do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy gospodarczych. Dzięki zabezpieczeniu IP55 może być także stosowany na zewnątrz np. w altanach, na tarasach w ogrodzie itp. Model DA-IR1500 jest przeznaczony do montażu na ścianie. Ze względów bezpieczeństwa nie powinien być montowany niżej niż 1,8 m nad podłogą. Dzięki zastosowaniu lampy GOLD z żarnikiem wolframowym, ciepło jest natychmiast odczuwalne. Urządzenie posiada regulację kierunku strumienia cieplnego. Aluminiowa obudowa jest lekka i solidna.

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy

W nawilżaczach ultradźwiękowych woda jest rozbijana na drobne cząsteczki w komorze parowania. Niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki, są przenoszone na wodę za pośrednictwem specjalnej membrany, umiejscowionej na dnie komory. Nagromadzone w ten sposób opary wody, są wydmuchiwane przez dyszę nawilżacza na zewnątrz. Pomaga w tym niewielki wentylator usytuowany w komorze parowania. Dzięki zastosowaniu tej technologii, urządzenia tego typu są niezwykle ciche i energooszczędne.

Wentylator 45cm

Wentylator podłogowy chrom to wolnostojący model, który może być wykorzystany wewnątrz budynków. Produkt ten ma dużą moc. Jest przy tym łatwy w obsłudze. Wentylator umożliwia wybór jednego z trzech stopni prędkości obrotów. To wolnostojący model, który wystarczy postawić w dowolnym miejscu. Dzięki temu zadbasz o ochłodę w upalny dzień.