Turystyka i Hobby

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

PLAYSTATION 3

Konsola Playstation 3 jest wyposażona w odtwarzacz Blu-ray Disc™, oraz porty HDMI™, za pośrednictwem których podłączy się ją do każdego telewizora HD ready. W konsoli wykorzystano graficzny interfejs użytkownika XMB (Cross Media Bar), znany już z konsoli PlayStation Portable. Pozwala on na łatwą obsługę z wykorzystaniem grafiki. Po uruchomieniu konsoli można sprawdzić, kto ze znajomych jest w sieci, wczytać zapisaną wcześniej grę albo skorzystać ze zintegrowanej przeglądarki sieciowej, a także zmienić ustawienia dotyczące fotografii, filmów i muzyki. Port Ethernet konsoli PS3 umożliwia podłączenie urządzenia do sieci PlayStation®Network i przesyłanie danych z szybkością 10, 100 lub 1000 MB/s. Wbudowana przeglądarka sieciowa pozwala także na oglądanie ulubionych stron www.

PlayStation 4 PRO

Nazwa produktu PlayStation 4 Pro
Główny procesor

Jednoukładowy procesor własny

Procesor: x86-64 AMD „Jaguar”, 8 rdzeni

Karta graficzna: 4,20 TFLOPS, silnik graficzny AMD Radeon™
Pamięć GDDR5 8 GB
Rozmiar dysku twardego* 1 TB


PS4 Pro HD

Rozdzielczość gier na telewizorze HD sięga od 1080p do 1440p
Granie 4K


Ulepszone technologie poprawiania jakości obrazu mogą zwiększyć rozdzielczość gry niemal do 4K.
Natywne 4K


Dzięki PS4 Pro wybrane gry mogą być wyświetlane w natywnej rozdzielczości 2160p

Jest to usługa : Wypożyczenie PlayStation 4 Pro. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

XBOX 360 + KINECT

Teraz to Twoje ciało staje się kontrolerem. Żadnych gadżetów, żadnych bajerów — tylko Ty!

Technologia Kinect sprawia, że gry i rozrywka stają się niezwykle realistyczne — bez użycia kontrolera. Kinect działa tak naturalnie i intuicyjnie, że zapomina się o technologii. Liczy się wyłącznie człowiek.

Jest to usługa : Wypożyczenie Xbox 360 + kinect. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mobilne lustro do wizażu

Lustro mobilne do charakteryzacji to lustro zabudowane w profesjonalnym kufrze przeznaczone do zastosowań profesjonalnych: charakteryzacji i wizażu.

Zainstalowane oświetlenie 8x40W umożliwia pracę w trzech trybach 2:2:2:2 - 8 żarówek, 2:0:2:0 i 0:2:0:2 - 4 żarówki.

Kufer w części tylnej (ścianka z nóżkami)posiada gniazdo zasilające AC C14 (E) męskie. Gniazdo połączone jest z dwudzielnym gniazdem 220 V które umożliwia podłączenie urządzeń typu lokówka, suszarka.

Leżak

Leżaki plażowe wyprodukowane zostały z mocnego, wytrzymałego bukowego drewna wraz z materiałem siedziska o wysokiej jakości. Polska produkcja wyróżnia się dbaniem o szczegóły produktów. Dobrym pomysłem może być, aby zabierać go nad wodę, na piknik czy postawić go w ogrodzie do spędzania na nim czasu wolnego w ciepłe, słoneczne dni.

Dostępne w kolorach biały, grafitowy oraz czarny.

Wyrzynarka akumulatorowa Ryobi R18JS-0

Wyrzynarka 18V one+ to nowoczesne narzędzie, które z pewnością przyda się w każdym warsztacie i podczas domowych remontów. Pełna regulacja prędkości, którą wykonasz jedną ręką oraz czterostopniowa regulacja cięcia, pozwala na dopasowanie parametrów do ciętej powierzchni i bieżącej potrzeby. Zastosowany system łatwej, szybkiej i co najważniejsze bez narzędziowej wymiany brzeszczotów znacznie usprawni pracę. Wyrzynarka 18V one+ oferowana jest wraz z dwoma brzeszczotami ( 1 x 10TPI, 1 x 14TPI ). Funkcjonalna dioda LED oświetla linię cięcia dla lepszej widoczności i dokładnego cięcia.

Kompresor Bezolejowy 50L Stanley Fatmax

Linia kompresorów bezolejowych o oryginalnym wzornictwie, zaspokoi potrzeby amatorów szukających specyficznych produktów. Głównymi zaletami są: duży uchwyt, pionowy zbiornik zapewniający łatwe przenoszenie jak i praktyczny transport i przechowywanie. Zamocowany na osłonie panel z pełnym zestawem przyrządów do szybkiej i łatwej obsługi. Przeznaczona do znacznych obciążeń plastikowa osłona chroni wewnętrzne części mechaniczne. Charakterystyczny i praktyczny hak na narzędzia. Model dodatkowo wyposażony w koła transportowe.

Osuszacz powietrza Warmtec OP-80

Osuszacz powietrza OP-80 Profesjonalny osuszacz powietrza Warmtec OP-50 jest urządzeniem pozwalającym na skuteczne usuwanie zbyt dużej wilgotności w pomieszczeniach. Osuszacz cechuje się dużą wydajnością, co pozwala na szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Osuszacz powietrza Warmtec OP-50

Osuszacz powietrza OP-50 Profesjonalny osuszacz powietrza Warmtec OP-50 jest urządzeniem pozwalającym na skuteczne usuwanie zbyt dużej wilgotności w pomieszczeniach. Osuszacz cechuje się dużą wydajnością, co pozwala na szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Wykrywacz metalu Garrett ACE 300

GARRETT ACE 300i charakteryzuje się dyskryminacją zapisaną w pięciu programach fabrycznych, więc łatwo można wyłączyć niepożądane cele oraz stalowy złom, czyniąc poszukiwania łatwymi i przyjemnymi. Dzięki nowej funkcji modulacji tonowej sygnały będą łatwiejsze do zinterpretowania a dodatkowa identyfikacja numeryczna ułatwi poszukiwania. Wyższa częstotliwość pracy 8kHz, zwiększony zakres żelaza oraz regulacja częstotliwości eliminująca zakłócenia przełoży się na skuteczność w terenie.

Opalarka 2000W YATO YT-82291

Opalarka o dużej mocy grzewczej 2000W. Przeznaczona do nagrzewania, opalania, suszenia itp. Zestaw zawiera akcesoria potrzebne przy pracy opalarką.

Nie zawiera funkcji chłodzenia. 

Posiada dwa stopnie nawiewu.

Radiotelefon T80 extreme

• Radiotelefony PMR446 — nie wymagają licencji
• Zasięg do 10 km (w zależności od ukształtowania terenu i warunków)
• Darmowe rozmowy
• Latarka LED
• Akumulatory NiMH (w zestawie)
• 8 kanałów + 121 kodów
• Skanowanie / monitorowanie
• 10 dźwięków dzwonka
• Bezprzewodowy
• Latarka LED
• Praca przy każdej pogodzie
• Wtyczka zestawu słuchawkowego
• Futerał z akcesoriami

Nitownica pneumatyczna Parkside

Narzędzie do nitów ślepych na sprężone powietrze pozwalająca na czyste i szybkie nitowanie

współpracuje z samozrywalnymi nitami ze stali, aluminium i miedzi

dostosowana do następujących wielkości nitów: 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mm

wyposażona w zdejmowany pojemnik zbierający odpadki powstające podczas nitowania

rękojeść powlekana gumą

idealnie sprawdza się również w trudno dostępnych miejscach

polecany kompresor o pojemności powyżej 50 l

Ozonatory

Markowy wielofunkcyjny ozonator firmy Viaken profesjonalny model VAIRO-8030 10G, silnie utleniające i dezynfekujące właściwości ozonu powodują, iż jest on powszechnie wykorzystywany na całym świecie w celu zwalczania bakterii i innych drobnoustrojów. Szerokie zastosowanie ozonatora pozwala wykorzystać go zarówno do serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych jak i dezynfekcji pomieszczeń. Posiadamy również inne ozonatory o różnych parametrach.

Urządzenie do popcornu Royal Catering

Maszyna do popcornu marki Royal Catering to urządzenie gastronomiczne, które sprawdzi się w kinach, wesołych miasteczkach, kurortach wypoczynkowych, podczas imprez na otwartym powietrzu itp. Model RCPS-16.2 wyposażony został w wydajny termostat o mocy 1600 W. Sprawia on, że w ciągu godziny możliwe będzie przygotowanie 5 – 6 kg prażonej kukurydzy, która dzięki podgrzewanemu dnu maszyny jest zawsze świeża i ciepła.

Stojak na 5 rowerów

Do wszystkich popularnych rowerów! Stojak rowerowy może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Cechy i Zalety:

5 miejsc postojowych

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Do opon o szerokości do 60 mm

Prosty montaż

Barierka ochronna koncertowa lekka

barierki charakteryzują się szybkim montażem oraz niewielką wagą, dzięki czemu możemy zabezpieczyć dowolny teren w możliwie krótkim czasie. Wykonywane są ze stali cynkowanej ogniowo, przez co posiadają dużą wytrzymałość na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Umożliwiają montaż na nierównym podłożu oraz pod dowolnym katem załamania.

Wymiar: Wysokość 104,5cm, szerokość 209cm (220cm z uchwytem)

Zastosowanie:

wydzielanie sektorów dla publiczności

ogrodzenie imprez zamkniętych

wyznaczanie ciągów komunikacyjnych i dróg dojazdowych

zabezpieczenie biegów ulicznych, wyścigów kolarskich, imprez motoryzacyjnych

utworzenie przestrzeni parkingowych

wygrodzenie sceny

zabezpieczenie miejsc narażonych na duży napór tłumu

ochrona terenów wystawowych

nośnik reklam

Promiennik ciepła podczerwieni

Promiennik ciepła podczerwieni DA-IR1500 o mocy 1500W jest urządzeniem przeznaczonym do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy gospodarczych. Dzięki zabezpieczeniu IP55 może być także stosowany na zewnątrz np. w altanach, na tarasach w ogrodzie itp. Model DA-IR1500 jest przeznaczony do montażu na ścianie. Ze względów bezpieczeństwa nie powinien być montowany niżej niż 1,8 m nad podłogą. Dzięki zastosowaniu lampy GOLD z żarnikiem wolframowym, ciepło jest natychmiast odczuwalne. Urządzenie posiada regulację kierunku strumienia cieplnego. Aluminiowa obudowa jest lekka i solidna.

Kosz-popielniczka stojąca
  • Nowy

Kosz-popielniczka stojąca

Kosz na śmieci z popielniczką wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Koszpopielnica sprawdzi się na każdym evencie, przed wejściem do budynku czy imprezach w plenerze. Jest doskonałym wyborem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu.