Tablica mobilna dwustronna obrotowa suchościeralna magnetyczna

Tablica mobilna dwustronna obrotowa suchościeralna magnetyczna 150x100 cm

 

Rozmiary tablicy:

wysokość 100 cm

szerokość 150 cm

wysokość całkowita tablicy ze stojakiem 195 cm

WYSOKIEJ JAKOŚCI, ŁATWA W CZYSZCZENIU - tablica wykonana jest z wytrzymałej lakierowanej na biało blachy. Jej powierzchnia jest gładka, co ułatwia czyszczenie. Możesz zapisywać na niej najważniejsze informacje markerami ścieralnymi. 

PRAKTYCZNA - dwustronna, umieszczona na stojaku na kółkach. Dzięki temu ustawisz ją w dowolnie wybranym miejscu w pomieszczeniu. Podwójna powierzchnia do pisania to jeszcze więcej miejsca na ważne notatki. Tablica jest obrotowa, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do obu stron. Aluminiowa półka na markery w zestawie to możliwość uporządkowania najpotrzebniejszych przyborów, tak abyś zawsze miał je pod ręką.

POWIERZCHNIA MAGNETYCZNA - wykorzystaj właściwości magnetyczne tablicy. Przypinaj listy z informacjami, karteczki z notatkami, prace plastyczne lub plakaty –  w ten sposób zapewnisz innym osobom stały dostęp do informacji, które chcesz przekazać.

LEKKA, TRWAŁA RAMA - wykonana z aluminium anodowanego. Wzmocniona konstrukcja zapewnia stabilność i odporność na uszkodzenia, co przekłada się na dłuższą żywotność tablicy.

PROSTY, INTUICYJNY MONTAŻ - tablica montowana jest do stojaka przy użyciu dołączonego zestawu montażowego. W opakowaniu znajduje się instrukcja – wykorzystaj ją, by szybko połączyć ze sobą wszystkie części.

FUNKCJONALNOŚĆ - idealnie nadaje się do użytku biurowego lub szkolnego. Usprawni zorganizowanie i przekazywanie wiadomości współpracownikom i uczniom. Z powodzeniem posłuży na zebraniach oraz konferencjach – zarówno do notowania, jak i prezentowania informacji.

Trwała, przemyślana konstrukcja

Powierzchnia tablicy wykonana została z wytrzymałej, lakierowanej na biało blachy o właściwościach magnetycznych i suchościeralnych. Jest łatwa w czyszczeniu, gładka i lśniąca. Przypniesz do niej każdego rodzaju magnesy: neodymowe, turystyczne czy ozdobne oraz akcesoria magnetyczne. Notatki bez trudu zetrzesz na sucho za pomocą gąbki lub papierowego ręcznika.

Tablica obrotowa sprawdza się w środowisku szkolnym oraz biurowym. Jest świetną pomocą w organizowaniu i przekazywaniu wiadomości. Z powodzeniem posłuży na zebraniach oraz konferencjach – zarówno do notowania, jak i prezentowania informacji.

 

Obrotowa i dwustronna

Podwójna powierzchnia to jeszcze więcej miejsca na wszystkie ważne notatki. Jeśli potrzebujesz szybko wrócić do tekstu z drugiej strony, po prostu obróć tablicę. Umieszczona na stojaku na kółkach, jest też łatwa do przestawiania. Do zestawu dołączona została aluminiowa półka na markery, dzięki której uporządkujesz wszystkie przybory, aby były łatwo dostępne.

Cena za pierwszy dzień
250zł netto
Cena za drugi dzień
125zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie