Monitory dotykowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Monitor dotykowy 55"

Dzięki zaawansowanej konstrukcji produktu, monitor dotykowy firmy Hyundai D55EMI LED spełnia wysokie wymagania dla różnych rozwiązań cyfrowych w branży Digital Signage. Monitor cechuje się smukłą i prostą konstrukcją. Przy projektowaniu wyświetlacza pomyślano również i środowisku, który zapewnia oszczędność energii do 40% w porównaniu z monitorami z podświetleniem CCFL. Zastosowanie technologii LED w monitorach Hyundai daje większe możliwości.
Wyświetlacz wewnętrzny D42EMI jest wyposażony w matrycę DOOH S-IPS Full HD z podświetleniem typu D-LED oraz nakładką dotykową na podczerwień o jasności 700cd i kontraście typ. 4000:1. Profesjonalnie przygotowany do pracy również w trybie Portrait ( w pionie rozdz. 1080x1920). 

Monitor dotykowy 24"

Znakomity widok: ze względu na bardzo wąskie ramki monitor doskonale sprawdza się w konfiguracji z wieloma wyświetlaczami.
Monitor Dell P2418HT — wyjątkowa jakość obsługi
Wyjątkowa jakość obsługi
Niesamowity obraz: rozdzielczość Full HD i dynamiczny współczynnik kontrastu 8 000 000:1 zapewniają doskonałą jakość wyświetlacza. Technologia panelu IPS gwarantuje jednolite kolory i wydajną współpracę dzięki szerokiemu kątowi oglądania 178ᵒ/178ᵒ.

Monitor dotykowy 85cali

Flip WM85R firmy Samsung to zoptymalizowane rozwiązanie, które spełnia cyfrowe wymagania współczesnej edukacji. Flip to łatwa w obsłudze tablica cyfrowa, zapewniająca płynny tryb pióra i pędzla, rozszerzone opcje łączności i wiele wygodnych funkcji na większym, 85-calowym wyświetlaczu UHD.