Miksery audio

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Behringer WING

Wing to najnowsza, flagowa , 48-kanałowanowy konsoleta cyfrowa od Behringer wyposażony 28 szyn stereo, 24 zmotoryzowanych suwaków 100 mm i ekran dotykowy 10" do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych.

Behringer X32

Behringer X32 to 32 wejścia mikrofonowe o audiofilskiej jakości w pełni programowaalne zapewniające pełną kontrolę, czystość i dynamikę sygnałów wejściowych. Specjalnie zaprojektowana sekcja kanalu "channel strip" to 17 podświetlanych przycisków i 13 obrotowe kontrolki LED - dostępne na wyciągnięcie ręki dla uwypuklenia każdego z niuansów sygnału oraz pełnej kontroli dla kompresora , 4-pasmowy equalizera parametrycznego i oraz dodatkowych cyfrowych urządzeń dostępnych dla każdego kanału. 

Mikser Behringer X32 Compact

Behringer X32 to 32 wejścia mikrofonowe o audiofilskiej jakości w pełni programowaalne zapewniające pełną kontrolę, czystość i dynamikę sygnałów wejściowych. Specjalnie zaprojektowana sekcja kanału "channel strip" to 17 podświetlanych przycisków i 13 obrotowe kontrolki LED - dostępne na wyciągnięcie ręki dla uwypuklenia każdego z niuansów sygnału oraz pełnej kontroli dla kompresora , 4-pasmowy equalizera parametrycznego i oraz dodatkowych cyfrowych urządzeń dostępnych dla każdego kanału. X32 to idealne narzędzie dla wszystkich firm nagłośnieniowych i nie tylko.

Jest to usługa : Wypożycznie Behringer X32. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Behringer X32 RACK

BEHRINGER X32 RACK - cyfrowy mikser z obsługą 40 kanałów wejściowych; 25 szyn w obudowie rack 3U, dedykowany do zastosowań live i instalacjach.

Mikser audio 8 kanałowy

4 niskoszumowe przedwzmacniacze mikrofonowe Mackie Vita ożywią każde wejście

Silnik efektów ReadyFX z 16 efektami, w tym pogłosami, opóźnieniami i chorusami

7-pasmowy korektor graficzny do strojenia sieci lub monitorów. Temperatura pracy: 0 ̊ - 40 ̊C

Wyjście Aux do miksów monitorowych, systemów 70-woltowych w lokalu i nie tylko

3-pasmowy korektor i filtr dolnoprzepustowy 100 Hz na wszystkich kanałach.

Mikser Behringer Xenyx X1204USB

Znakomity ultra-niskoszumowy mikser analogowy z 24-bitowym procesorem efektów i interfejsem audio USB, 12-kanałowy z 2/2 podgrupami z przedwzmacniaczami mikrofonowymi Xenyx oraz kompresorami i posiadający "brytyjską" klasyczną korekcją.

Mikser firmy BEHRINGER Germany ten posiada 4 nowoczesne przedwzmacniacze mikrofonowe Xenyx o zasilaniu phantom, a także 4 kompresory z regulacją o studyjnej jakości, z pełną funkcjonalnością oraz ze wskaźnikami diodowymi. Mikser ma również stereofoniczny wbudowany interfejs audio USB służący bezpośrednio do pracy z komputerem.

Jest to usługa : Wypożyczenie Mikser Behringer Xenyx X1204USB. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikser Behringer XENYX 802

Wybitny niskoszumowy mikser analogowy marki BEHRINGER Germany, 8-kanałowy z 2 podgrupami i dwoma nowoczesnymi, znakomitej jakości przedwzmacniaczami mikrofonowymi Xenyx i klasyczną korekcją z Wielkiej Brytanii, oparty o solidne podzespoły, dzięki którym możliwe jest jego wieloletnie użytkowanie.

Jest to usługa: Wypożyczenie 8 kanałowy mikser audio Behringer XENYX 802. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikser Mackie ProFx 22 v2

Profesjonalny 22-kanałowy mikser audio z wbudowanym procesorem efektów. Najnowsza odsłona bardzo popularnych mikserów z serii ProFX v3 została wyposażona w legendarne preampy ONYX MIC, które gwarantują krystaliczny i pełny dźwięk w każdej sytuacji. Wbudowany nowy procesor GigFX™ z 24 programami na pokładzie zapewni jeszcze większą kontrolę nad sekcją efektów FX.