Oświetlenie

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-45 z 50 pozycji

BRIGHTER EYE 900 PRO

Brighter Eye 900 Pro to topowa głowica LED o ogromnych możliwościach. Wyposażona została w 19 diod RGBW o mocy 15 Watów każda, oraz szeroki zakres regulacji kąta świecenia.

Głowica ta może pracować w kilku trybach kontroli DMX od 21 do 97 kanałów. Posiada możliwość niezależnej kontroli każdej z diod. Została wyposażona w mechanizm zoom oraz obrotową tarczę soczewek, dzięki czemu, urządzenie może tworzyć ciekawe i niepowtarzalne efekty wizualne. Urządzenie posiada wbudowane efekty – kształty, możliwość ustawienia szybkości animacji wybranego efektu, płynności przejść oraz koloru tła.

Chamsys MagicQ MQ50 Compact

MagicQ MQ50 jest częścią nowej generacji kompaktowych konsol, idealnych do małych i średnich obiektów. MQ50 ma 10,1-calowy wyświetlacz Multi-Touch i dziesięć pełnych funkcji Cue Stack w kompaktowym formacie. 

Konsola obsługuje 6 wszechświatów, z 4 przypisywalnymi fizycznymi wyjściami DMX obsługującymi RDM oraz port sieciowy dla wyjść ArtNet i sACN. Ta pełna funkcji konsola zawiera także wbudowaną w konsolę sieć WIFI, która umożliwia szybkie i łatwe połączenie z aplikacją ChamSys MagicQ Remote focus bez potrzeby korzystania z zewnętrznego sprzętu sieciowego lub jakiejkolwiek wiedzy o sieci.

MagicQ MQ50 jest prosty i łatwy w użyciu dla instalacji, klubów i szkół, a jednocześnie oferuje zaawansowane funkcje, takie jak łączność MagicVis i MagicHD.  

BRIGHTER SMART 1000

Brighter Smart 1000 to super szybka, profesjonalna ruchoma głowica o nieprzeciętnej jasności wiązki.

Smart 1000 wyposażony został w potężną lampę 10R o mocy 280 Watów oraz optykę pozwalającą na pracę zarówno jako urządzenie typu beam, spot oraz wash. Zakres Zoom wynosi 3,8-45 stopni, a stosując obecny na pokładzie filtr frost, lub jeden z dwóch obrotowych pryzmatów, można kąt świecenia jeszcze wydatnie zwiększyć.

BRIGHTER PATT RGB

Lampa efektowa w stylu retro. Oparta na klasycznej żarówce Osram HPL750, sterowanej wbudowanym dimmerem. Oprócz tego oferuje podświetlenie typu Aura, oparte na 96-ciu diodach 0,5W, które podzielone zostały na 32 sekcje. To wszystko składa się na bardzo uniwersalną oprawę, która sprawdzi się zarówno w przestrzeni rozrywkowej, jak i w studiach telewizyjnych i fotograficznych, hotelach i wszystkich miejscach, gdzie pożądane jest stworzenie odpowiedniego vintage klimatu.

BRIGHTER PRO PAR 12BTIP Bateryjna lampa LED

Urządzenie typu PAR wyposażone w 12 multikolorowych diod RGBWA +UV, o mocy 12W każda, charakteryzujących się wysoką żywotnością. LED PAR 12BTIP posiada klasę wodoodporności IP65, co pozwala na bezpieczną pracę w każdych warunkach. Dodatkowo urządzenie wyposażono w akumulator który pozwala na pracę bez zewnętrznego źródła zasilania ponad 20 godzin, a także moduł W-DMX który pozwala na bezprzewodową komunikacje z urządzeniem. Urządzenie jest chłodzone pasywnie i zapewnia absolutnie bezgłośną pracę.

Brighter 360 LED WASH

Precyzyjna głowica typu LED WASH o szybkim ruchu. Wyposażona została w 36 diód RGBW o mocy 12W każda oraz szeroki zakres zoom: 10-55 stopni. Dzięki tym parametrom oraz kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest to urządzenie świetnie nadające się do oświetlenia każdej przestrzeni.

ROBE ColorSpot 700E AT

ColorSpot 700E AT jest wyznacznikiem najbardziej zaawansowanych technologii oświetleniowych. Bazuje na najnowszej lamie wyładowczej firmy PHILIPS - MSR GOLD 700 FastFit, która wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla profesjonalnych aplikacji scenicznych. Urządzenie oferuje pełny system miksowania kolorów CMY + CTO + tarczę z 7 wymiennymi kolorami w systemie "SLOT&LOCK"; tarcza 9 gobo stałych wymiennych "SLOT&LOCK" oraz tarcza 7 rotacyjnych gobosów wymiennych w systemie "SLOT&LOCK", wraz z wymienną Tarczą ANIMACYJNĄ, stanowią jeden z najbardziej zaawansowanych systemów graficznych dostępnych w tej klasie urządzeń. Należy zwrócić także uwagę na Rotacyjną PRYZMĘ, płynny FROST, IRIS, Dimmer, Strobo mechaniczne i elektroniczne oraz niesamowity PŁYNNY ZOOM od 15 do 51 stopni! 

Look Unique 2.1 Hazer

Rewolucyjna maszyna do wytwarzania mgły otwiera dla użytkownika nowy, szeroki wachlarz możliwych zastosowań.

Dzięki swoim możliwościom może być stosowana tam, gdzie inne wytwornice mgły nie zdają egzaminu.

Unique Hazer potrafi wytworzyć równie dobrze delikatną mgiełkę jak i gęstą, grubą mgłę, podobną do dymu.

Dzięki temu jest w stanie wypełnić równą, stałą mgłą małe i duże pomieszczeni oraz hale, zapewniając najlepsze warunki do wspaniałego pokazu efektów świetlnych.

Brighter Pro Bar 18IP

Urządzenia serii PRO BAR sprawdzą się w każdym zastosowaniu wyposażone zostały w diody LED o mocy 18W RGBWA+UV. Głównymi atutem tego urządzenia jest możliwość kontroli każdej z diod niezależnie, co otwiera ogromne możliwości efektowe. Urządzenie produkowane jest w dwóch wariantach ilości diod LED: 14 lub 18 diod.

Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP65, urządzenie bez przeszkód może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. Może być dostarczane z filtrem rozpraszającym i zestawem do montażu. Umożliwia to uzyskanie szerszego kąta świecenia – 35°, 55°, 65°, 80°

BRIGHTER LED PROFILE 200 ZOOM

Brighter LED PROFILE 200 ZOOM to wysokiej klasy oświetlacz pro lowy wyposażony w źródło światła LED o mocy 200 W w technologii COB, występujący w dwóch wariantach zakresu regulacji kąta świecenia: 15°-28° i 20°-45°. Osiąga wysokie parametry natężenia światła na poziomie 20000-24000lm.

Iron Par plaski LED RGBWA-UV 7X12W


LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV to płaski PAR z 7 mocnymi 12-watowymi diodami RGBWA+UV. Dzięki płynnej regulacji sześciu kolorów możemy uzyskać niesamowitą paletę barw. Par ten idealnie sprawdzi się każdej sytuacji, podczas koncertu, eventu czy do podświetleń architektury wewnątrz - IP 20 ( sale bankietowe, weselne, bary, puby ). Spektrum kolorów możliwych do uzyskania z sześciu kolorów R-G-B-W-A +UV jest zdecydowanie większy niż w przypadku tradycyjnych RGB i RGBW. Par posiada kąt wiązki wynoszący 25° i duże natężenie światła które dzięki opcji dimmera 0-100 % możemy płynnie regulować. 

Moving spot 280 LED

LIGHT4me Moving Spot 280 LED jest kompaktową głowicą. Waży 15,9 kg, a jej wysokość to 55 centymetrów. Korpus wykonany jest z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Całość uzupełnia metalowa podstawa i elementy wzmacniające ruchomą konstrukcję.
Głowicę może być zamocowana w dowolnej orientacji. Steruje się nią za pomocą standardowego protokołu DMX 512. Można również skorzystać z prostych funkcji sterowania, takich jak programowanie manualne, gotowe programy wyzwalane automatycznie lub sterowanie na dźwięk muzyki.
DMX obsługiwany jest za pomocą 3-pinowych gniazd, a głowica może również funkcjonować w tradycyjnej konfiguracji Master/Slave. Zasilanie za pomocą gniazda powercon.

Metahalogen

Metahalogen idealny do oświetlenia twojego stoiska/wystawy

Moc: 150W

trzonek: Rx7s-24

tempertaura barwowa: 4000K

napięcie zasilania: 230V

Naświetlacz Architektoniczny IP65

Wodoodporny reflector o popularnej i cenionej charakterystyce, oparty na źródle światła LED. Urządzenie wyposażone jest w 44 diody o mocy 10 W każda. Dzięki takiej dużej mocy urządzenie to sprawdzi się nie tylko na scenach, ale także jako oświetlenie budynków oraz dużych przestrzeni.

Wytwornica dymu ciężkiego

Wytwornica tak zwanego "ciężkiego", czyli efektownie kłębiącego się przy podłodze dymu gwarantuje oryginalny i ciekawy efekt.

- regulacja czasu i natężenia wydmuchu
- wejście na sterownik umożliwiający kontrolę nad schłodzeniem wydmuchiwanego dymu
- urządzenie chłodzące działa na kruszony lód
- zasilanie z sieci 230V
- całkowity pobór energii 450W
- moc wydmuchu: ok 3m
- czas nagrzewania: 10 minuty
- pojemność zbiornika na płyn: 0,5 litra

Do wypożyczenia 0,5 litra płynu za jedyne 20 PLN netto.

Kontroler DMX Stairville DMX-Master I

Kontroler DMX

Stairville DMX-Master I, CONTROLLER, DMX operator,
8 kanałowy mikser z2 bankami,
16 kanałów ,
30 banków x 8 programowalnych scen = 240 scenes,
DMX 192 kanałów,
19 " DMX
Wyjście: 3 pin female XLR,
Wymiary: 19in. x 5,25 in. x3 in,
Waga:2,3 kg

Jest to usługa : Wypożyczenie Kontroler DMX 8. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Głowica WASH 19X15W

LIGHT4ME PIXEL ZOOM WASH 1915 jest kompaktową głowicą, ważącą 9 kg i wysoką na 43 centymetry. Cały korpus został wykonany z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa, z metalową podstawą i elementami wzmacniającymi ruchomą konstrukcję. Wyposażony został w 19 diod RGBW o mocy 15 W, z których każda może być sterowana indywidualnie, oraz nowoczesny układ optyczny i mechaniczny.

Smart Beam LED 60W

LIGHT4me Smart beam LED to najlepszy kompromis pomiędzy możliwościami, rozmiarami i ceną.
Głowica LIGHT4me Smart beam LED 60 oraz Smart spot 10, 30, 60 i Smart quad beamem 4 x 15W to seria naszych najmniejszych i najlżejszych urządzeń. Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzą się w małych lokalach, salach i klubach, ale także na estradzie, zamocowane w większej ilości na wymyślnych konstrukcjach.

Projektor GOBO

Ikon IR jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Użytkownicy projektora mogą ustawić jasność światła oraz obrót na tylnym panelu urządzenia lub za pomocą bezprzewodowego pilota UC IR, który jest w zestawie lub/oraz za pomocą aplikacji Airstream IR.

Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX

Jeden z najbardziej popularnych efektów ADJ Moonflower, Revo 4 IR zawiera teraz opcje kontroli bezprzewodowego sterowania za pomocą pilota UC-IR oraz aplikacji Airsteam IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe). Revo 4 IR tworzy siatkę matrycy 256 diod LED, która tworzy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim oraz białym, które sprawdzają się na każdej imprezie z lub bez użycia mgły.

Jest to usługa : Wypożyczenie Revo 4 IR efekt świetlny LED DMX. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Reflektor teatralny 300/500 FRESNEL

wysokiej jakości reflektor teatralny
regulacja kąta strumienia światła od 5° do 20°
w komplecie ramki do filtrów barwnych i siatka ochronna

Jest to usługa : Wypożyczenie Reflektor teatralny 300/500 fresnel. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Chamsys MagicQ Magic DMX Full Dongle

Adapter MagicDMX Full USB na DMX 

• Wyjście DMX pozwalające na kontrolowanie 512 kanałów.

• 5-cio pinowy żeński XLR

• złącze USB

• Brak limitu czasowego

• Kontrolka LED

Sterownik DMX Showtec creator 2048

Creator 2048 to wysokiej jakości sterownik DMX obsługujący w sumie 2048 kanałów.

Urządzenie jest w stanie kontrolować do 200 opraw oświetleniowych.

Intuicyjne oprogramowanie sprawia, że zaprogramowanie scen stało się niezwykle łatwe.

Stroboskop dyskotekowy

• Moc: 1500W
• Regulacja częstotliwości mrugania
• Solidna, metalowa obudowa
• Uchwyt montażowy
• Temperatura pracy: do 130°C
• Kolor: czarny

Jest to usługa : Wypożyczenie  Stroboskop dyskotekowy. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Konstrukcja pod głowę ruchomą 1m

Wieża pod ruchomą głowę o wysokośći 1m, w zestawie z białym materiałem typu spandex posiadającym certyfikat B1. 

Jest to usługa : Wypożyczenie Konstrukcja pod głowę ruchomą 1m. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Efekt wody DMX

Wyposażony w bardzo jasne źródło światła, 80W biała dioda LED. ADJ H2O DMX IR jest urządzeniem symulującym efekt wody, który tworzy unikatową atmosferę, gdzie idealnie sprawdzi się jako projekcja na ścianach, sufitach, deptakach czy parkietach tanecznych. Efekt może być sterowany za pomocą DMX lub opcjonalnego bezprzewodowego pilota UC IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe).

Jest to usługa : Wypożyczenie Efekt wody DMX. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Splitter DB-6I DMX XLR RJ45 DMX RDM

DB-6i to 6 kanałowy dystrybutor sygnału DMX.
Oferuje pełną funkcjonalność RDM i może być wykorzystany zarówno do standardowych protokołów DMX i RDM.
Dzięki złączom RJ-45, doskonale nadaje się do instalacji stałych.

Dane Techniczne:

Zasilanie: AC 230V 50Hz
Pobór mocy: 5W
Obudowa: Metal z wykończeniem proszkowym
Dane IN/OUT: Złącze danych 3-Pin XLR Neutrik Złącze RJ45 +
Komunikacja: DMX DMX + RDM (przełączane)
Protokoły: RDM, DMX-512 (1990)
Wymiary: 482 x 145 x 44 mm
Waga: 2 kg

Jest to usługa : Wypożyczenie Splitter DB-6I DMX XLR RJ45 DMX RDM. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Statyw oświetleniowy

W zestawie:
- 1 x statyw oświetleniowy
- 1 x aluminiowe kratownice z punktami do montażu świateł

Jest to usługa : Wypożyczenie  Statyw oświetleniowy. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Przewód DMX

Przewód dmx.

Jest to usługa : Wypożyczenie Przewód dmx. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Konstrukcja pod głowę ruchomą 2m

Wieża pod ruchomą głowę o wysokości 2,0 m.


W zestawie:
- 1 x statyw oświetleniowy
- 1 x aluminiowe kratownice z punktami do montażu świateł

Jest to usługa : Wypożyczenie Konstrukcja pod głowę ruchomą 2m. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Wentylator 45cm

Cyrkulator 45cm srebrny

Wentylator 45cm srebrny

- średnica czaszy - 45 cm
- 3 prędkości pracy
- możliwość regulacji w zakresie 120 stopni
- moc 90W
- zasilanie 230V

Jest to usługa : Wypożyczenie Wentylator 45cm. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Maszyna do baniek

Prosta wytwornica baniek niewielkich rozmiarów z przedziału profesjonalnych urządzeń.
Jest wyposażona w podwójne koło obrotowe wytwarzające bańki.
Zaprojektowana do ciągłej pracy. Stanowi idealne rozwiązanie dla firm z branży rozrywkowej, agencji reklamowych, dyskotek i klubów.
W komplecie posiada uchwyt ułatwiający montaż lub ręczne rozprowadzanie baniek. Urządzenie bardzo proste w obsłudze, nie wymaga żadnego sterowania.Jest to usługa : Wypożyczenie Maszyna do baniek . Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Lampa LED - Yongnuo YN900 II

Yongnuo YN900 II to duża lampa LED, która idealnie sprawdzi się na planie zdjęciowym zarówno jako światło główne, wypełniające, jak i oświetlenie tła.

Reflektor PAR 56

Reflektor Eurolite PAR-56 jest reflektorem scenicznym, teatralnym o mocy 500W wyposażony w złącze przeznaczone dla żarówek PAR-56 (230V/500W).

Wymiary 360x230x235mm

Waga 1.4kg

Klamra do namiotu Adam Hall

Za pomocą tego regulowanego zacisku łatwo twórz punkty zawieszenia dla sprzętu audio i oświetleniowego. Zaprojektowany specjalnie do szerokości belki od 50 do 100 mm i obsługuje ciężary do 150 kg. Zacisk ma pięć wbudowanych punktów mocowania śrub oczkowych i innego sprzętu do olinowania.

     Łatwy montaż sprzętu audio i oświetleniowego na belkach

     Zaciska się na szczelinach wszystkich belek o szerokości od 50 do 100 mm

     Bezproblemowa regulacja szerokości za pomocą jednej śruby nastawczej

     Punkty mocowania M10, M12 i M14 do śrub oczkowych itp.

     Bezpieczne obciążenie robocze 150 kg (30 kg)

     Certyfikat TÜV

SHOWTEC SUNSTRIP ACTIVE MKII Listwa oświetleniowa

Sunstrip Active MKII to następca popularnego Sunstrip Active. Wersja MKII oferuje parę dodatkowych funkcji takich jak: funkcja invert, możliwość zmiany wyświetlanego logo na wyświetlaczu na dowolną nazwę firmy, zabezpieczenie przycisku zmiany trybu pracy oraz szybkie adresowanie. Sunstrip Active DMX posiada cztery tryby pracy DMX: 1 kanał, 2 kanały, 5 kanałów lub 10 kanałów. Urządzenie może również pracować bez sterownika dzięki 16 wbudowanym programom oraz manualnemu dimmerowi. Dzięki gniazdom Neutrik Powercon wejście/wyjście, Sunstrip Active MKII spełnia wymagania najbardziej zaawansowanych użytkowników.

Blinder Showtec 4xPAR-36

Stage Blinder 4 DMX jest aktywną wersją popularnego już Stage Blindera 4. Posiada wbudowany 2-kanałowy dimmer, dzięki czemu można kontrolować i przyciemniać Stage Blindera za pomocą DMX.

Dane techniczne

Napięcie: 240 V / 50 Hz

Moc: 2600W

Lampa: 4 x Par 36 120V / 650W (DWE)

Sterowanie: DMX

Wymiary: 490 x 425 x 110 mm (DxSxW)

Waga: 7 kg

Stroboskop Martin Atomic 3000 DMX

Martin Atomic 3000 DMX - stroboskop (cena z lampą XOP-15)

Atomic 3000 DMX jest potężnym i solidnym stroboskopem o mocy 3000 W. Stał się on klasyką stroboskopów w branży na całym świecie. Atomic jest regulowany w zakresie 0-100%. Można sterować czasem trwania błysku. Pełnię możliwości i różnorodności efektów uzupełnia regulowana częstość błysku (w zakresie 20ms do 2s) oraz regulacja intensywności błysku.

Atomic 3000 DMX ma nie tylko dużą moc, ale także zaawansowaną konstrukcję. Jest sterowany przez DMX, oraz posiada zintegrowany system chłodzenia eliminujący potrzebę przestoju na chłodzenie. Uzyskiwany efekt można uzupełnić o dodatkową gamę kolorów używając zmieniacza Atomic Colors.

Lampa PAR CAMEO FLAT PRO 18

Dzięki wyjątkowo kompaktowej obudowie lampa PAR znakomicie nadaje się do zastosowań w ograniczonych przestrzeniach. Wyposażone w osiemnaście 10-watowych, wysokiej jakości diod RGBWA LED lampy PAR umożliwiają rozmaite połączenia kolorystyczne, od mięk kich odcieni pastelowych po nasycone, ciepłe barwy, oddawane z natężeniem 28 000 luksów i kątem wiązki światła 30?. Częstotliwość odświeżania na poziomie 3000 Hz ogranicza jakiekolwiek migotanie. Chłodzenie konwekcyjne zapewnia całkowicie bezgłośną pracę.

Lampa PAR IP65 CAMEO FLAT PRO 18

Cameo CLPFLATPRO18IP65 to reflektor przeznaczony do użytku zewnętrznego z ochroną IP65 zgodnie z normą EN 60529. Potężna moc 23.000 luksów i cichym, pasywny system chłodzenia, oraz super szczupła sylwetka to cechy które wyróżniają go wśród konkurencji. Jest idealnym rozwiązaniem gdzie przestrzeń jest ograniczona. Na pokładzie 18 super jasnych diod LED o wysokiej wydajności 10 wat RGBWA, kąt 30 ° i 3000 Hz częstotliwość odświeżania, aby wyeliminować migotanie w kamerach.

Reflektor profilowy ADB Europe DS 205

Zastosowanie wszystkich soczewek ze specjalnego szkła z powłoką antyrefleksyjną oprócz wysokiej jakości, zapewnia spektakularny strumień świetlny, równomierną plamę światła oraz wyjątkową ostrość krawędzi wiązki.

Profesjonalna wytrzymała i modułowa konstrukcja z wtryskanego i wciskanego aluminium. Antykorozyjna obróbka wszystkich elementów metalowych i wysokiej jakości wykończenie gwarantują niezawodne działanie przez wiele lat.

Reflektor wyposażony w dodatkowy wentylator zapewniający optymalne chłodzenie lampy. Oprócz spełnienia aktualnych międzynarodowych norm bezpieczeństwa, reflektory zapewniają kilka dodatkowych funkcji, które czynią je bardzo bezpiecznymi w obsłudze.

Europe DS 205 został wyposażony w lampę 2000W, która zapewnia 2050 lux z odległości aż 18 metrów.

Bramka Artnet PXM PX357+

Gate 4 DMX to bramka konwertująca sygnał 2-kierunkowo: Art-Net na cztery porty DMX512 oraz DMX512 na Art-Net. Zasilana jest napięciem 230V AC. Wytrzymała metalowa obudowa chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

W bramce znajduje się złącze Ethernet pracujące w standardzie 10/100BaseTX. Dostępne są tryby scalania sygnałów: HTP i LTP. Wersja protokołu to Art-Net4 (kompatybilna z Art-Net 1 – 4).

Cztery porty DMX512 to złącza XLR, które posiadają optyczną i galwaniczną izolację oraz są odporne na mechaniczne uszkodzenia.