Iron Par plaski LED RGBWA-UV 7X12W


LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV to płaski PAR z 7 mocnymi 12-watowymi diodami RGBWA+UV. Dzięki płynnej regulacji sześciu kolorów możemy uzyskać niesamowitą paletę barw. Par ten idealnie sprawdzi się każdej sytuacji, podczas koncertu, eventu czy do podświetleń architektury wewnątrz - IP 20 ( sale bankietowe, weselne, bary, puby ). Spektrum kolorów możliwych do uzyskania z sześciu kolorów R-G-B-W-A +UV jest zdecydowanie większy niż w przypadku tradycyjnych RGB i RGBW. Par posiada kąt wiązki wynoszący 25° i duże natężenie światła które dzięki opcji dimmera 0-100 % możemy płynnie regulować. 

LIGHT4me to marka która dzięki połączeniu wysokiej jakości oraz przystępnej ceny cieszy się dużym uznaniem wśród klientów z całej Polski i nie tylko.

Ze względu na zastosowanie wentylatorów chłodzących, nie ma możliwości przegrzania diod i tym samym ich uszkodzenia co jest najczęstszą przyczyną awarii. Wentylatory pracują w zależności od stopnia nagrzania się diód. IRON PAR wykonany bardzo profesjonalnie, do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów - "pancerna" metalowa obudowa, specjalna farba odporna na zarysowania oraz mocne diody i niewielkie rozmiary to jego najważniejsze cechy. Należy dodać że Iron Par posiada wejście i wyjście IEC ( podaj dalej ) dzięki czemu można spinać kilkanaście parów.

Dodatkowym atutem LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV jest możliwość uzyskania oświetlenia UV które jest bardzo widowiskowe i na pewno zrobi wrażenie na gościach w klubie, evencie czy weselu.

Niska cena, wysoka jakość wykonania oraz szeroki zakres zastosowań to nie jedyne zalety LIGHT4ME IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV

Cena dotyczy wynajmu jednej sztuki

Jest to usługa : Wypożyczenie IRON PAR PŁASKI LED RGBWA-UV 7x12W. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z

Cena za pierwszy dzień
30 zł netto
Cena za drugi dzień
15 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie