Piloty do prezentacji

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Pilot do prezentacji Logitech Wireless R400

Logitech Wireless R400

Prezenter Logitech Wireless R400 będzie Twoim atutem podczas prezentacji. Intuicyjne rozmieszczenie przycisków i czerwony wskaźnik lasera sprawiają, że prezentacja to żaden problem nawet w bardzo ciemnych pomieszczeniach. Dzięki 10-metrowemu zasięgowi działania i wskaźnikowi naładowania baterii każda prezentacja może być niezwykła. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania — wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB.

Pilot Logitech R800

Prezenter Logitech R800

Pełna kontrola

Intuicyjne przyciski sterowania pokazem slajdów zapewniają sprawne poruszanie się po prezentacji.

Zasięg do 30 metrów

Swobodnie poruszaj się wśród publiczności, aby prezentacja odniosła większy efekt. Czujnik poziomu zakłóceń gwarantuje, że nie oddalisz się za bardzo.

Bezprzewodowy odbiornik typu „plug and play”

Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB. Po zakończeniu pokazu możesz schować odbiornik w prezenterze.

Pilot do prezentacji MicroCue3

MicroCue3 zapewnia łatwość obsługi, niezawodność i kontrolę w świecie małych i średnich prezentacji. Pojedynczy MicroCue3 oferuje trzy porty USB do sterowania trzema komputerami za pomocą oddzielnych przycisków na panelu przednim, które również pokazują stan tego połączenia. Ekran LCD pokazuje wskazówki dotyczące nauczonych słuchawek, siłę sygnału i, co równie ważne, stan baterii samej słuchawki.