Mikrofony

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Mikrofon bezprzewodowy - baza - pałka MiPro ACT311B32H

Specyfikacja Techniczna:

Wyjście symetryczne XLR,

niesymetryczne TS oraz przełącznik poziomu wyjściowego Mic/Line,

pasmo przenoszenia 50Hz~18KHz,

odstęp od szumu >106dB(A),

zniekształcenia <0.5%@1KHz,

zasięg 100m,

Wymiary 210×44×180mm.

Odbiornik

Zasilanie dwiema bateriami AA wystarczy na 20 godzin pracy,

Zakres częstotliwości nośnych UHF 480-934 MHz,

Max 140dB SPL,

Wymiary 50x225mm.

Masa 246g. 

Mikrofon przewodowy SHURE BETA 58A

Tak jak tradycyjny już SM58, dynamiczny mikrofon Shure Beta 58A jest jednym z najczęściej wybieranych przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.Popularna seria Shure Beta składa się z siedmiu znakomitych mikrofonów o wypróbowanej jakości działania. Nadzwyczajna czułość mikrofonów serii Beta, a zwłaszcza ich maksymalna izolacyjność i minimalne zakolorowanie dźwięków dobiegających z boku osi, powodują, że są to najbardziej poważane i najszerzej używane mikrofony na świecie.

Jest to usługa : Wypożyczenie Mikrofon przewodowy SHURE BETA 58A. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikrofon przewodowy SHURE PG58

Tak jak tradycyjny już SM58, dynamiczny mikrofon Shure Beta 58A jest jednym z najczęściej wybieranych przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.Popularna seria Shure Beta składa się z siedmiu znakomitych mikrofonów o wypróbowanej jakości działania. Nadzwyczajna czułość mikrofonów serii Beta, a zwłaszcza ich maksymalna izolacyjność i minimalne zakolorowanie dźwięków dobiegających z boku osi, powodują, że są to najbardziej poważane i najszerzej używane mikrofony na świecie.

Jest to usługa : Wypożyczenie Mikrofon SHURE BETA 58A. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikrofon bezprzewodowy nagłowny + BODYPACK MiPro MU-210

Lekki mikrofon nagłowny, Charakterystyka kierunkowa, Kapsuła mikrofonowa 10 mm, Uchwyt mikrofonu wyposażony w gęsią szyjkę z regulacją zagięcia i długości umożliwiającą precyzyjne ustawienie kapsuły mikrofonu, Stalowy wytrzymały stelaż z uchwytami usznymi, Montaż mikrofonu z lewej lub prawej strony, Pasmo przenoszenia 50Hz-18KHz, Czułość -46dBV±3dBV/Pa (0dB=1V/Pa), Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL 142dB (Typical, 1%THD), Długość kabla 150cm, Złącze mini XLR 4 pinowe z zabezpieczeniem gwintowym, Kolor cielisty, W zestawie stelaże o 3 różnych rozmiarach, Masa 27g

Jest to usługa : Wypożyczenie Mikrofon bezprzewodowy nagłowny + BODYPACK MiPro MU-210. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Shure QLX D4

Odbiór transmisji cyfrowej z nadajników serii QLXD

Praca w paśmie UHF

606MHz - 670MHz (zakres zależny od kraju)

Możliwość pracy 22 systemów w zakresie 8MHz

Automatyczny wybór częstotliwości i synchronizacji z nadajnikiem

Praca w układzie "diversity" zapewniająca ciągłość transmisji

Wyjście sygnału w odbiorniku - symetryczne: XLR z przełącznym poziomem mikrofon/linia

Blokada częstotliwości roboczych

Wskaźnik grupy i numeru kanału

Mikrofon instrumentalny Shure SM57

Rytm werbla. Akord arpeggio. Ujmujące solo na saksofonie. Nuty wydobywające się z Twojego instrumentu – zarówno na scenie, jak i w studiu – przemawiają do publiczności na poziomie emocjonalnym. A wspaniały dźwięk wymaga mikrofonu, który odzwierciedla jego moc i głębię. Dlatego powstał mikrofon SM57, który przekazuje niesamowite brzmienie Twojego instrumentu akustycznego wszystkim fanom na widowni.

Mikrofon pulpitowy

Monacor ECM-500

Mikrofon pulpitowy PA, na gęsiej szyi.

Elektretowy, charakterystyka kardioidalna

Zasilanie: 2 x 1.5V bateria AA 

Ze świecącym na czerwono pierścieniem

Przełącznik on/off

Odłączana gęsia szyja (wtyk XLR)

Solidna podstawa

ZESTAW BEZPRZEWODOWY DO GITARY MARKI SHURE

Innowacyjna konstrukcja wbudowanej anteny Mikroprocesorowo sterowany układ dwuantenowy (predictive diversity)10 przestrajanych czestotliwosci do wyboru
4 równoczesnie pracujace systemy w jednym pasmieSprawdzone standardy jakosci i niezawodnosci Shure

* PG4 Odbiornik Diversity
- Wskaznik LED obecnosci RF
- Trójkolorowy audio LED
- Wyświetlacz LED kanału
- Wyjścia 6,3 mm Jack i XLR
* PG1 Nadajnik Paskowy
- Przycisk zasilania/tłumienia
- Do 8 godz żywotności baterii 9V
- Wyswietlacz LED kanału
- Przełącznik wzmocnienia: 0 db, ?10 db
- Zasięg 75 m

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Rode Wireless GO II

Bezprzewodowy 2-kanałowy system mikrofonów Rode Wireless Go II to praktyczne, innowacyjne i ultrakompaktowe rozwiązanie dla twórców treści, filmowców czy dziennikarzy. Dzięki niemu, w zaledwie kilku krokach nagrasz między innymi wywiady z wysokiej jakości dźwiękiem w zaledwie kilku krokach, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w podróży.

Mikrofon Shure BLX24R/PG58 Wokalowy system bezprzewodowy

Bezprzewodowy system wokalowy SM z mikrofonem PG58 łączy w sobie łatwość konfiguracji z intuicyjnym interfejsem oraz niezawodne działanie, któremu można w pełni zaufać. Dynamiczny mikrofon Shure PG58 o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości zapewnia czytelne, ciepłe brzmienie.

Mikrofon bezprzewodowy krawatowy + BODYPACK MiPro MU-210

Lekki mikrofon krawatowy typu „Lavalier”, Charakterystyka dookólna, Kapsuła mikrofonowa 4,5 mm, Klips do mocowania, Pasmo przenoszenia 40Hz-20KHz ±3dB, Impedancja wyjściowa 200 Ohm, Czułość -49dBV ±3dBV/Pa (0dB=1V/Pa), Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL 125dB (Typical, 1%THD), Długość kabla 150cm, Złącze mini XLR 4 pinowe z zabezpieczeniem gwintowym, Kolor czarny, Masa 14 g