Mikrofon bezprzewodowy nagłowny + BODYPACK MiPro MU-210

Lekki mikrofon nagłowny, Charakterystyka kierunkowa, Kapsuła mikrofonowa 10 mm, Uchwyt mikrofonu wyposażony w gęsią szyjkę z regulacją zagięcia i długości umożliwiającą precyzyjne ustawienie kapsuły mikrofonu, Stalowy wytrzymały stelaż z uchwytami usznymi, Montaż mikrofonu z lewej lub prawej strony, Pasmo przenoszenia 50Hz-18KHz, Czułość -46dBV±3dBV/Pa (0dB=1V/Pa), Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL 142dB (Typical, 1%THD), Długość kabla 150cm, Złącze mini XLR 4 pinowe z zabezpieczeniem gwintowym, Kolor cielisty, W zestawie stelaże o 3 różnych rozmiarach, Masa 27g

Jest to usługa : Wypożyczenie Mikrofon bezprzewodowy nagłowny + BODYPACK MiPro MU-210. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Mikrofon nagłowny marki Mipro, model MU 210.

Lekki mikrofon nagłowny. Uchwyt mikrofonu wyposażony w gęsią szyjkę z regulacją zagięcia i długości umożliwiającą precyzyjne ustawienie kapsuły mikrofonu. Stalowy wytrzymały stelaż z uchwytami usznymi.

Montaż mikrofonu z lewej lub prawej strony. Długość kabla 150cm, złącze mini XLR 4-pinowe z zabezpieczeniem gwintowym. W zestawie stelaże o 3 różnych rozmiarach.

Cena za pierwszy dzień
100 zł netto
Cena za drugi dzień
50 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie