Zestaw mikrofonów bezprzewodowych Rode Wireless GO II

Bezprzewodowy 2-kanałowy system mikrofonów Rode Wireless Go II to praktyczne, innowacyjne i ultrakompaktowe rozwiązanie dla twórców treści, filmowców czy dziennikarzy. Dzięki niemu, w zaledwie kilku krokach nagrasz między innymi wywiady z wysokiej jakości dźwiękiem w zaledwie kilku krokach, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w podróży.

Nadajniki i odbiornik systemu Rode Wireless Go II są automatycznie sparowane, co zapewnia każdorazowo bezproblemowy proces konfiguracji. Zestaw oferuje zasięg do 200 m (w linii wzroku) z cyfrową transmisją 2,4 GHz serii IV z 128-bitowym szyfrowaniem. Rode Wireless Go II został zoptymalizowany pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w gęstych środowiskach radiowych.

Bezprzewodowy system mikrofonowy Rode Wireless Go II

ikona

Dwa nadajniki w zestawie

Bezprzewodowy system mikrofonowy Rode Wireless Go II to idealne rozwiązanie do tworzenia treści audio, kręcenia filmów, vlogów, videoprezentacji, streamingu na żywo i wielu innych. W zestawie znajdują się 2 nadajniki, które mogą być używane do nagrywania dwóch źródeł lub jako jednokanałowy mikrofon bezprzewodowy. Każdy nadajnik wyposażono w wysokiej jakości wbudowaną dookólną kapsułę pojemnościową, a także wejście TRS 3,5 mm do podłączenia mikrofonu krawatowego. Dodatkowo każdy z nadajników wyposażono w pamięć wewnętrzną umożliwiającą nagranie aż 24 godzin skompresowanego dźwięku.

W zestawie znajdują się również osłony przeciwwietrzne typu twist-and-lock, które umożliwią nagrywanie krystalicznie czystego i profesjonalnego dźwięk w każdej sytuacji. Dodatkowo dzięki zastosowaniu klipsów w łatwy sposób przymocujesz nadajniki do ubrania.

Bezprzewodowy system mikrofonowy Rode Wireless Go II

ikona

Łatwa obsługa Rode Wireless Go II

Odbiornik Wireless Go II także wyposażono w klips mocujący, dzięki czemu można go przypiąć do ubrania, paska kamery albo wsunąć bezpiecznie w uchwyt aparatu. Wystarczy, że podłączysz moduł RX do urządzenia nagrywającego za pośrednictwem kabla TRS 3,5 mm. Dodatkowo system Rode Wireless Go II wyposażono w precyzyjną regulację wzmocnienia, która rozszerza trzystopniowy pad do 10-stopniowego padu.

Odbiornik ten jest ultrakompaktowy i super lekki, co sprawia, że praktycznie nie czujesz różnicy podczas używania swojej kamery, czy aparatu, a jego łatwe proste podłączenie znacząco ułatwia pracę. Ponadto zarówno nadajniki jak i odbiornik posiadają wbudowane akumulatory litowo-jonowe, które zapewniają do 7 godzin pracy.

Bezprzewodowy system mikrofonowy Rode Wireless Go II

ikona

Aplikacja RØDE Central

Dzięki RØDE Central odblokujesz zaawansowane funkcje systemu Rode Wireless Go II. Ta łatwa w użyciu aplikacja umożliwi Ci skonfigurowanie preferencji urządzenia, optymalizację i eksport nagrań, aktywację i dezaktywację funkcji oraz aktualizację oprogramowania (aplikacja RØDE Central dostępna jest na komputery Mac oraz Windows).

Mikrofonowy system bezprzewodowy Rode Wireless Go II to idealny przykład, że małe urządzenia mogą oferować ogromne możliwości. Zestaw możesz bez przeszkód zabrać w dowolną lokalizację, aby móc realizować doskonale brzmiące nagrania. Co więcej, dzięki niemu nie musisz martwić się skomplikowaną instalacją i podłączeniem, a skupić się na tym, co najbardziej lubisz – tworzeniu świetnych materiałów.

Bezprzewodowy system mikrofonowy Rode Wireless Go II

Specyfikacja

Przeznaczenie

Cyfrowy system bezprzewodowy

Rodzaj przetwornika

Pojemnościowy

Rodzaj łączności

Bezprzewodowa

Charakterystyka kierunkowości

Dookólna

Złącze

USB typ. C - 1 szt.

Minijack 3,5 mm - 2 szt.

Pasmo przenoszenia

50 ~ 20000 Hz

Zasilanie

Wbudowany akumulator

Czas pracy na baterii

do 7 h

Dodatkowe informacje

Częstotliwość transmisji: 2,40 GHz

Wyświetlacz OLED w odbiorniku

Możliwość podpięcia zewnętrznych mikrofonów

Dedykowana aplikacja

Waga nadajnika: 31 g

Zasięg: do 200 m

Wbudowana funkcja nagrywania

Kanał bezpieczeństwa do rejestrowania drugiej ścieżki

Waga odbiornika: 32 g

Kolor

Czarny

Dołączone akcesoria

Pokrowiec

Odbiornik

Nadajnik 2szt.

3 x kabel USB

Cena za pierwszy dzień
80zł netto
Cena za drugi dzień
40zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie