Lampa PAR CAMEO FLAT PRO 18

Dzięki wyjątkowo kompaktowej obudowie lampa PAR znakomicie nadaje się do zastosowań w ograniczonych przestrzeniach. Wyposażone w osiemnaście 10-watowych, wysokiej jakości diod RGBWA LED lampy PAR umożliwiają rozmaite połączenia kolorystyczne, od mięk kich odcieni pastelowych po nasycone, ciepłe barwy, oddawane z natężeniem 28 000 luksów i kątem wiązki światła 30?. Częstotliwość odświeżania na poziomie 3000 Hz ogranicza jakiekolwiek migotanie. Chłodzenie konwekcyjne zapewnia całkowicie bezgłośną pracę.

Model CLPFLATPRO18 oferuje 5 trybów DMX, różnorodność funkcji, zintegrowane programy oraz zintegrowany mikrofon do sterowania muzyką. Lampa PAR może pracować w trybie Master i Slave, a także jako urządzenie niezależne. Urządzeniem można sterować ręcz nie z podświetlanego wyświetlacza z 4 przyciskami.

Cameo CLPFLATPRO18 posiada czarną obudowę odlewaną ciśnieniowo z 3- i 5- stykowymi wyjściami i wejściami XLR do sterowania DMX oraz gniazdo Neutrik PowerCON do zasilania oraz łączenia z innymi lampami PAR. W zestawie znajduje się wielofunkcyjny uchwy t montażowy zapewniający różnorodne możliwości montażu.

Cena za pierwszy dzień
70zł netto
Cena za drugi dzień
35zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie