Leżak

Leżaki plażowe wyprodukowane zostały z mocnego, wytrzymałego bukowego drewna wraz z materiałem siedziska o wysokiej jakości. Polska produkcja wyróżnia się dbaniem o szczegóły produktów. Dobrym pomysłem może być, aby zabierać go nad wodę, na piknik czy postawić go w ogrodzie do spędzania na nim czasu wolnego w ciepłe, słoneczne dni.

Dostępne w kolorach biały, grafitowy oraz czarny.

Stelaż z grubych listew posiada dokładnie wyszlifowane, zaokrąglone elementy. Możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia pozwala na kontrolowanie wysokości siedziska. Pamiętając o jak największym bezpieczeństwie w trakcie użytkowania w zestawie znajdują się listwy zabezpieczające przed przypadkowym złożeniem się leżaka. Całość zapewnia udźwig do 120 kilogramów.

Wytrzymały, nieprzemakalny oraz odporny na działanie promieni UV materiał siedziska jest zdecydowanym atutem tej leżanki. Specjalny system montażu pozwala, aby ściągnąć płótno, aby je wyczyścić bądź wymienić na inne.

Leżaki nadają się do użytku publicznego oraz spełniają normy:

PN-EN 581-1:2017-04

PN-EN 581 1-2:2016-02

Jest to usługa : Wypożyczenie LEŻAK Z TKANINA W KOLORZE JASNY POPIEL. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Cena za pierwszy dzień
20 zł netto
Cena za drugi dzień
5 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie