Ekspres do kawy WMF PRESTO (WMF 1400)

Presto zalecany jest do zastosowania w nowocześnie wyposażonych biurach, bankach, średniej wielkości kawiarniach i restauracjach salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie jest pożądany nowoczesny wygląd, łatwość obsługi oraz szeroki wybór napojów.

WMF Presto (WMF 1400), to najbardziej kompaktowy ekspres automatyczny na rynku w klasie „super automatic”. Niewielkie gabaryty, a ogromne możliwości. WMF Presto to połączenie atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu z wyjątkowo łatwą obsługą
Ekspres wyposażony jest w zbiornik na wodę i jednocześnie posiada możliwość bezpośredniego podłączenia do wody. Absolutną nowością jest zastosowany inteligentny system serwisowania „Service Concept”. Jest to szeroko rozwinięte rozwiązanie elektroniczne, które umożliwia użytkownikowi samodzielną korektę ustawień ekspresu i jakości napojów jak i przeprowadzanie podstawowych czynności serwisowych. Użytkownik otrzymuje komunikaty w języku polskim o wszystkich czynnościach, które powinien wykonać w ramach obsługi ekspresu. Wszystkie funkcje czyszczenia odbywają się automatycznie. Ponadto Presto wyposażony jest w funkcje „barista”, która umożliwia w prosty sposób dostosować moc napoju do indywidualnych upodobań. Praktycznym rozwiązaniem jest podgrzewanie grupy. Wszystkie funkcje uruchamiane są za pomocą dotyku przycisków na panelu lub wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

Wyposażenie:

Standard
Pojemnik na ziarno 500g
Pojemnik na wodę 4,5 litra
Pojemnik na fusy ok. 40 porcji
Tacka ociekowa 400ml
Wyświetlacz dotykowy

Dane techniczne:

Regulacja wysokości wylewki 75-185 mm
Boiler wody 3 litry
Boiler pary 3 litry
Pompa wody 16 bar
Wymiary Szerokość 326 mm, Wysokość 676 mm, Głębokość 556 mm
Waga 30-40 kg
Zalecana wydajność kaw 120-150 kaw / dzień
Zalecana wydajność wody 16 litrów / godzina
Moc znamionowa ~2,2 kW
Przyłącze sieciowe 1,N, PE 50/60 Hz, 220-240 V
Oświetlenie LED klasa 1
Długość przewodu Ok 1 m
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego < 70 dB(A)

Jest to usługa : Wypożycznie Ekspres do kawy WMF Presto (WMF 1400). Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Cena za pierwszy dzień
500 zł netto
Cena za drugi dzień
250 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie