Głośniki komputerowe 2.1

Logitech Z313 to niewielki zestaw głośników 2.1 przeznaczony dla użytkowników, którzy szukają systemu zastępującego wbudowane głośniki w laptopach czy monitorach. Zestaw ma niewielkie gabaryty i estetyczną stylistykę. Przystosowany został do pracy nie tylko z komputerami stacjonarnymi, ale również z laptopami. Z komputerem komunikuje się za pomocą jednej wtyczki jack 3,5 mm.Specyfikacja techniczna
System dźwięku 2.1
Liczba głośników 3 szt.
Liczba głośników satelitarnych 2 szt.
Łączna moc muzyczna zestawu (RMS) 25 W
Moc szczytowa 50 W
Moc głośnika niskotonowego (RMS) 15 W
Moc głośnika satelitarnego (RMS) 5 W
Pasmo przenoszenia
48 Hz–20 kHz (+/– 3 dB)
Pilot
tak(przewodowy)
Wymiary głośnika niskotonowego 22 cm x 15 cm x 22,8 cm
Wymiary głośnika satelitarnego 8,1 cm x 8,9 cm x 14,6 cm


Głośnik niskotonowy
Obudowa głośnika niskotonowego wykonana została z płyty MDF o grubości 8 mm, pokrytej czarną okleiną PCV. Narożniki oraz krawędzie zostały dobrze zabezpieczone i starannie doklejone, a całość wygląda bardzo estetycznie nawet po dłuższym użytkowaniu.


Pilot
Wykonany został z czarnego matowego tworzywa sztucznego. Ma niewielkie wymiary i jest dość delikatny - silny nacisk w centralnej części może łatwo uszkodzić urządzenie. Łączy się z subwooferem oraz z komputerem za pomocą przewodów o długości 1,8 m.


Głośniki satelitarne
Niewielkie i zgrabne, zaprojektowane w myśl estetycznego modernizmu. Każdy zawiera mały głośnik oraz wylot tunelu bass-refleksu. Wyposażone zostały w cztery gumowe nóżki tłumiące wibracje i zapobiegające poślizgom oraz przewody o długości 1,8 m zakończone jedną wtyczką jack 3,5 mm.

Jest to usługa : Wypożyczenie Głośniki komputerowe 2.1 do PC. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Cena za pierwszy dzień
20 zł netto
Cena za drugi dzień
10 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie