Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K to bardzo zaawansowana cyfrowa technologia zamknięta w poręcznej obudowie kamery. Pocket 4K ma sensor HDR w rozmiarze 4/3, 13-stopniowy zakres dynamiki i podwójną natywną czułość ISO do 25 600. 

Wspaniały obraz HDR i niesamowita wydajność podczas pracy przy słabym oświetleniu!

Zewnętrzne elementy sterujące zapewniają szybki dostęp do podstawowych funkcji, a duży 5-calowy ekran dotykowy ułatwia kadrowanie ujęć, precyzyjne ustawianie ostrości i zmianę ustawień aparatu. Obrazy są zapisywane na standardowych kartach SD / UHS-II lub CFast 2.0 w RAW i ProRes z prędkością do 120 klatek na sekundę! Ponadto Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ma mocowanie obiektywu MFT, wbudowane mikrofony, wejście mini XLR, pełnowymiarowe HDMI, obsługę 3D LUT, Bluetooth i port rozszerzeń USB-C.

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Przenośny, niedrogi i profesjonalny.Teraz możesz kręcić wszystko w 4K!

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Nagrywaj na standardowych kartach SD, UHS-II lub kartach CFast 2.0!

Jeśli chodzi o nagrywanie, kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K udostępnia 3 rodzaje nośników do wyboru. Obrazy można zapisywać na standardowych kartach SD, szybszych kartach UHS-II lub kartach CFast 2.0. Filmy w wysokiej rozdzielczości można nagrywać za pomocą zwykłych, niedrogich kart SD. Wyższa wydajność karty UHS-II może być używana do nagrywania Ultra HD w ProRes z prędkością do 60 klatek na sekundę i RAW z prędkością do 30 klatek na sekundę. Karty CFast mogą rejestrować 12-bitowy RAW przy wszystkich obsługiwanych częstotliwościach klatek. Aby wydłużyć czas nagrywania, możesz również nagrywać bezpośrednio na zewnętrzny dysk SSD lub dysk flash za pomocą wbudowanego portu USB-C  

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Szybkie połączenie USB-C do bezpośredniego nagrywania zewnętrznego!

Pocket 4K wyposażona jest w innowacyjny, szybki port rozszerzeń USB-C. Szybki, elastyczny, a nawet zapewnia moc, dzięki czemu szybko staje się standardem na wszystkich nowoczesnych komputerach i urządzeniach. Ogromna przepustowość USB-C umożliwia podłączenie zewnętrznych akcesoriów, takich jak dyski flash i dyski SSD, co znacznie wydłuża czas nagrywania. Może to być ważne podczas nagrywania video wysokiej jakości, bezstratnego, 12-bitowego RAW lub wideo 60 klatek na sekundę w 4K. Co najlepsze, po zakończeniu nagrywania można użyć tego samego dysku do edycji i późniejszej produkcji!

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Super duży ekran dotykowy

Duży i jasny 5-calowy ekran dotykowy sprawia, że ostrzenie jest szybkie i łatwe!

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

WIDZISZ RÓŻNICĘ

Z tyłu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K znajduje się jasny, duży 5-calowy ekran dotykowy w rozdzielczości 1920x1080. Ułatwia to kadrowanie ujęć i precyzyjne ustawianie ostrości bez konieczności noszenia zewnętrznego monitora lub wizjera! Dostajesz te same menu i interfejs, które można znaleźć w kamerach URSA Mini, w tym na nakładkach ekranowych dla parametrów nagrywania, stanu, histogramu, wskaźników ostrości i pików oraz sterowania odtwarzaniem. Ponadto można zastosować 3D LUT, dzięki czemu można monitorować ujęcie z żądanym kolorem i wyglądem.  Obok ekranu znajduje się głośnik, który ułatwia szybkie odtwarzanie i przeglądanie zdjęć na planie!

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Profesjonalne audio

Wbudowane mikrofony i wejście mini XLR!

 Kamera Pocket 4K zapewnia profesjonalne, wysokiej jakości nagrywanie dźwięku, dzięki czemu nie musisz nosić ze sobą oddzielnego rejestratora! Wyposażony jest w wejście mini XLR z 48-woltowym zasilaniem phantom do podłączenia profesjonalnych mikrofonów. Istnieją również wbudowane mikrofony z wyjątkowo niskim poziomem szumów, dzięki czemu można uchwycić świetny dźwięk bezpośrednio w kamerze!  Posiada także gniazdo audio stereo 3,5 mm, więc możesz używać różnych typów mikrofonów do kamer wideo.

 

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

 

Elastyczne opcje zasilania

Bateria, DC i USB-C Możliwość nagrywania nawet przez cały dzień!

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K wykorzystuje standardowe wymienne akumulatory LP-E6. Dostajesz również blokowane złącze zasilania prądem stałym, więc nie można go przypadkowo odłączyć w trakcie nagrywania. Dołączoną w zestawie wtyczkę 110 - 220 V można wykorzystać do jednoczesnego zasilania kamery i ładowania akumulatora LP-E6. Dodatkowo posiada międzynarodowe adaptery gniazd, dzięki czemu można z nich korzystać w dowolnym miejscu na świecie! Dzięki portowi rozszerzeń USB-C można ładować baterię z przenośnych akumulatorów, ładowarki do telefonów komórkowych, a nawet laptopa! Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oferuje szeroki wybór elastycznych opcji zasilania, dzięki czemu można nagrywać video przez cały dzień!

Cena za pierwszy dzień
300zł netto
Cena za drugi dzień
150zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie