Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO to 8-wejściowy mikser produkcyjny do transmisji na żywo.

Posiada zintegrowany panel sterowania i zaawansowane funkcje transmisji. Oprócz przesyłania strumieniowego na żywo za pomocą protokołów RTMP, możesz również wyświetlać swój program tak, jakby był to kamera internetowa przez USB.

Etykieta ISO w tym modelu oznacza, że ​​możesz indywidualnie nagrywać każdy z ośmiu wejściowych filmów wideo jako MP4, a także wyjście programu za pośrednictwem jednego z portów USB typu C.

Etykieta ISO w tym modelu oznacza, że ​​możesz indywidualnie nagrywać każdy z ośmiu wejściowych filmów wideo jako MP4, a także wyjście programu za pośrednictwem jednego z portów USB typu C. Mikser automatycznie generuje plik projektu DaVinci Resolve, dzięki czemu można go wyczyścić i wprowadzić zmiany później. Osiem niezależnych wejść HDMI tego wszechstronnego miksera przyjmuje wszystkie popularne sygnały HD do 1080p60. Każde wejście posiada konwerter formatu, a także obsługuje ponowną synchronizację w celu płynnego przełączania między różnymi kamerami profesjonalnymi i konsumenckimi, konsolami do gier i kanałami komputerowymi.

Przełączaj, dodawaj efekty, gradację kolorów i kluczuj w czasie rzeczywistym za pomocą fizycznych przycisków lub za pośrednictwem panelu sterowania oprogramowania.

Funkcje CCU są dostępne do sterowania kamerami Blackmagic Studio i URSA Mini / Broadcast / Micro Studio z przełącznika. ATEM Mini Extreme ISO obsługuje do dziewięciu warstw, z czterema kluczami upstream i dwoma downstream, maksymalnie czterema kluczami chroma, maksymalnie czterema kluczami liniowymi, dwoma DVE z ramkami i cieniem, pięcioma generatorami wzorców i dwoma generatorami kolorów. Zaprojektowany do przesyłania strumieniowego na żywo lub kamery internetowej, Mini Extreme ISO ma wyjścia HDMI do zasilania monitorów i obsługuje do 16 ekranów z wielu kamer.

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO

Możliwość tworzenia niesamowitych scen

Modele ATEM Mini Extreme zawierają 4 klucze chrominancji, co pozwala na tworzenie ciekawych kadrów dostępnych od ręki !

 

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO

 

Dzięki 4 niezależnym kluczom koloryzującym otrzymujesz kluczowanie na każdą kamerę, dzięki czemu możesz zbudować wirtualny zestaw dla maksymalnie 4 kamer.

ATEM Mini Extreme oferuje 8 niezależnych wejść, 4 do wykorzystania dla kamer, a pozostałe 4 można podłączyć do wirtualnego komputera do renderowania tła.

 

Transmisja na żywo

Transmisja na żywo do YouTube, Facebook Live, Skype, Twitch, Zoom, Microsoft Teams i innych platform obsługujących protokoły RTMP.

Interfejs sterowania

Panel przedni zawiera łatwe w użyciu przyciski do wybierania źródeł, efektów wideo i przejść. Przyciski źródła są duże, co pozwala na ich obsługę dotykową. ATEM Extreme ISO zawiera przyciski do miksowania dźwięku, nagrywania i sterowania strumieniowaniem, a także przyciski wyboru wyjścia, które umożliwiają zmianę wyjścia wideo między kamerami, programem i widokiem z wielu kamer. Na tylnym panelu znajdują się złącza HDMI do kamer lub komputerów, dodatkowe wejścia mikrofonowe, złącze USB do wyjścia kamery internetowej oraz wyjście HDMI „AUX” dla programu wideo.

Możliwość wyjścia

Możesz wysyłać za pomocą połączenia Ethernet do swojej sieci lub użyć wyjścia USB Type-C, aby Twój przełączany program był rozpoznawany jako wejście kamery internetowej przez praktycznie każde oprogramowanie wideo, takie jak Zoom, Microsoft Teams, Skype, Open Broadcaster, XSplit Broadcaster i inne .

Wsparcie telefoniczne 4G i 5G

Jeśli produkujesz na żywo na miejscu, modele ATEM Mini Extreme obsługują podłączenie telefonu Apple lub Android do portu USB w celu korzystania z danych mobilnych. Jest to również świetna kopia zapasowa dla głównego połączenia Ethernet, więc nie przerywasz strumienia, jeśli połączenie przewodowe zostanie przerwane. Przełącznik automatycznie przełączy się na używanie telefonu jako podstawowego połączenia, a port USB będzie również zasilał telefon, więc bateria nie będzie się rozładowywać.

Monitorowanie z wielu kamer

Możesz skonfigurować wyjście HDMI do widoku z wielu kamer z 4, 7, 10, 13, maksymalnie 16 widokami, w tym Program, Podgląd, osiem wejść HDMI, SuperSource, czyste źródło, odtwarzacz multimediów, stan przesyłania strumieniowego, stan nagrywania i mierniki dźwięku.

Sterowanie aparatem

ATEM Mini Extreme ISO może sterować modelami Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K i 6K, gdy są one zaktualizowane do najnowszego oprogramowania i podłączone przez wejścia HDMI. Możesz sterować ustawieniami kamery HDMI, takimi jak przysłona, wzmocnienie, ostrość, szczegółowość i sterowanie zoomem w zgodnych obiektywach. Ponadto można wyrównać kolory kamer, a także stworzyć niepowtarzalny wygląd za pomocą korektora kolorów podstawowych DaVinci Resolve wbudowanego w Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K i 6K.

Media Pool

Przełącznik może przechowywać do 20 obrazów z wypełnieniem i kluczem i obsługuje formaty plików PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG i TIFF.

Zgodność

Zawiera panel sterowania oprogramowania ATEM i jest również kompatybilny z zaawansowanymi panelami ATEM 1 M / E, ATEM 2 M / E i ATEM 4 M / E. ATEM Mini Extreme ISO można skonfigurować za pomocą narzędzia Blackmagic do konfiguracji panelu sprzętowego Videohub w celu kierowania źródeł do miejsc docelowych za pomocą Videohub Smart Control Pro i Videohub Master Control Pro.

Nagranie

Modele ATEM Mini Extreme obsługują bezpośrednie nagrywanie danych przesyłanych strumieniowo na dyski flash USB przy użyciu tych samych plików wideo H.264 z dźwiękiem AAC, które przesyłałeś strumieniowo. Mini Extreme ISO umożliwia również nagrywanie ośmiu wejściowych kanałów wideo jako pliki MP4. Umożliwia to bezpośrednie przesyłanie do dowolnej witryny wideo online, takiej jak YouTube lub Vimeo. Nagrywanie na wielu dyskach jest również obsługiwane przez koncentrator USB lub Blackmagic MultiDock, więc po zapełnieniu dysku nagrywanie może być kontynuowane na drugim dysku w celu nagrywania ciągłego. Ustawienia nagrywania i wybór dysku są konfigurowane w kontroli oprogramowania ATEM, a widok stanu nagrywania jest dostępny we wbudowanym widoku z wielu kamer. Możesz nawet wyzwalać nagrywanie na podłączonych kamerach Blackmagic Pocket Cinema.

Potężne przetwarzanie SuperSource!

Oprócz 2 niezależnych DVE w modelach ATEM Mini Extreme dostępny jest również potężny wielowarstwowy procesor SuperSource z 4 dodatkowymi warstwami DVE oraz warstwą tła, które rozszerzają ATEM Mini Extreme o dodatkowe źródło wejścia. Wszystkie wejścia wideo ATEM Mini Extreme mogą być użyte dla oddzielnego SuperSource DVE, a następnie wszystkie są połączone warstwami na niestandardowym tle puli multimediów. SuperSource jest idealny do robienia wielu warstw w obrazie z osobami, z którymi rozmawiamy, nowy model daje możliwość ustawienia efektu przed publikacją.

Decydując się na funkcję SuperSource to tak, jakby dostać dodatkowy wbudowany, wielowarstwowy przełącznik VFX!

Cena za pierwszy dzień
250zł netto
Cena za drugi dzień
125zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie