Parawan DJ czarny

Parawan DJ'ski w kolorze czarnym. Prosty w montażu i demontażu zestaw pozwalający ukryć na scenie dodatkowy sprzęt i ekwipunek artystów, zespołów i DJ-ów.

.Parawan DJ'ski w kolorze czarnym. Prosty w montażu i demontażu zestaw pozwalający ukryć na scenie dodatkowy sprzęt i ekwipunek artystów, zespołów i DJ-ów.


Składany, stabilny ekran marki Stand4Me, w którego skład wchodzi stelaż, prostokątna kurtyna z lycry i torba transportowa to idealne rozwiązanie dla wielu artystów. Fasada pozwala ukryć cały ekwipunek i stworzyć jednocześnie elegancki wygląd. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto szuka szybkiego i eleganckiego set-up’u, aby poprawić swoją oprawę wizualną. Lekka, stalowa rama osłony pokryta jest elastyczną czarną lycrą, którą bardzo łatwo utrzymuje się w czystości. Całość można efektownie podświetlić – światło będzie przebijać przez materiał tworząc barwną, mieniącą się powierzchnię. W ten sposób uzyskujemy też element, który przyciągnie uwagę bawiącej się publiczności. Parawan Stand4Me to idealne rozwiązanie dla mobilnych DJ-ów, wodzirejów, do zastosowań podczas spektakli, a także na scenach i występach plenerowych.

Specyfikacja techniczna:

Stelaż: metalowy, czarny

Materiał: czarna lycra

Wymiary jednego ekranu: 30 x 700 x 1120 mm

Waga ekranów: 12,6 kg

Jest to usługa : Wypożyczenia Parawan DJ Czarny. Potrzebujesz transportu i montażu - skontaktuj się z nami.

Cena za pierwszy dzień
50 zł netto
Cena za drugi dzień
25 zł netto
Cena za trzeci dzień i kolejne
Indywidualnie